Антон Геращенко: ’’Єб_шити будемо жорстко! Ясно?’’

За словами ексзаступника міністра внутрішніх справ Антона Геращенко сьогодні київською поліцією було придушено спробу платного мітингу перед будівлею Мін’юсту на провулку Рильського та на вул. Городецького.

Ексзаступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко Фото:з мережі

Про це він повідомив на своїй сторінці у .

Об этом сообщает Собеседник

“До уваги всіх, хто хоче цими днями, за російські гроші влаштовувати платні мітинги, намагаючись зробити картинку для РосТВ.

Єб_шити будемо жорстко! Ясно?

Щойно Київською поліцією було жорстко припинено спробу платного мітингу перед будівлею Мін’юсту на провулку Рильського та на вул. Городецького.

Замовники пікету, наші північні сусіди, учора хотіли зібрати за гроші 1000 осіб, які нібито протестують проти насильства в українських в’язницях.

Справа в тому, як учора вірно «проробив» по ​​фені Денис Малюська, днями з РФ, у наші виправні установи прийшов «прогін», щоб на тлі нагнітання істерії — «пошуміти» зробити бунти в наших Тюрмах.

Однак цей «прогін» був перехоплений поліцейськими і Міністр Юстиції, який відповідав за порядок у Тюрмах, був попереджений.

І бунти закінчилися, не розпочавшись.

Але ті, хто взяли гроші за «прогін пошуміти», вирішили попікетувати МінЮст , щоб звітувати перед замовниками.

Але й тут не вийшло. 23 особи «мітингувальників» затримано та доставлено до Печерського РВВС.

Я хотів запропонувати відправити їх рити окопи під Станицею Луганською, але поки що Рада не прийняла режим Надзвичайного становища — не можу :))

Чекаємо вечора.

АПДЕЙТ: затримано вже 34 особи.

Інформація, що послужила для обґрунтованої і швидкої реакції поліції, реакції ось”:

‘’Відповідно до отриманої інформації, особи з кримінального середовища кавказької національності, вчиняють дії щодо організації акцій протесту стосовно жорстокого поводження із ув’язненими в місцях позбавлення волі, акції плануються 23.02.2022 близько 12:00-15:00 за адресами: вул. Архітектора Городецького 13, вул. Рильського 10 буде задіяно близько 300 осіб

25.02.2022 близько 12:00-15:00 за адресами: вул. Архітектора Городецького 13, вул. Рильського 10 буде задіяно близько 1000 осіб

За перевіреною інформацією, організатори вказаних акцій пов’язані із кримінальними елементами окупованої російськими військами м. Горлівки, серед кримінального середовища м.Київ невідомі, в розпорядженні мають суттєві суми грошових коштів’’

Нагадаємо:

  • Росія має у планах здійснення заколотів у в’язницях України.
  • Нардеп від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко заявив, що від президента РФ Володимир Путіна можна очікувати все, що завгодно. Про це у середу 23 лютого він повідомив у коментарі "СтопКору".
Читати також:
Гончаренко: Від Путіна треба очікувати подальшої агресії проти України
Поділитись
Автор: Марія Ціхоцька

Источник: Криминальная Россия