Ярош спрогнозував повернення Кубані до складу України. ВІДЕО


Екс-лідер ПС переконаний, що до складу України повернуться не тільки окуповані Донбас і Крим, а й Кубань, яка зараз є частиною РФ.

Об этом сообщает Роспрес


Екс-лідер "Правого сектора", командувач "Української добровольчої армії" Дмитро Ярош допустив входження Кубані до складу України слідом за деокупацією Криму і частини Донбасу.


Про це він заявив в ефірі 24 каналу, інформує UAINFO.org.


Подібний сценарій, уточнив він, можливий після відходу від влади Володимира Путіна, що послабить ескалацію. Тоді, за його словами, в України з’явиться шанс повернути не тільки окуповані території, а й колишні історичні землі. У випадку з Кубанню може "стати в нагоді" Кримський міст, побудований російськими окупантами.


"За певних нормальних обставин — ми можемо повернути Кубань до складу Української держави", — заявив Ярош.


Він також запевнив, що ЗСУ здатні на виконання будь-яких завдань, поставлених керівництвом України. Для цього також потрібні підтримка суспільства, єднання і розвинена економіка.Як відомо, Кубань, яка включає нинішні Краснодарський і Ставропольський край, Карачаєво-Черкесію Ростовську область РФ, з кінця 19-го століття була заселена запорізькими козаками. У 1860 році вона увійшла до складу Російської імперії.

Источник: Русский слон