У Дагестані між правоохоронцями відбулася перестрілка

У Дагестані між правоохоронцями відбулася перестрілка
У Дагестані між правоохоронцями відбулася перестрілка
У Дагестані між правоохоронцями відбулася перестрілка

У Дагестані інспектори ДПС відкрили вогонь під час затримання поліцейського.

У Кумторкалінському районі інспектори ДПС затримали поліцейського під час спроби провезти близько 20 кг чорної ікри, у результаті чого відбулася перестрілка, передає ІНФОРМАТОР з посиланням на “Кавказький вузол“.

Інцидент стався ввечері 18 грудня на трасі Махачкала-Астрахань біля КПП “Сулак”. “Водій вимогам поліцейських не підкорився, протягнувши одного з інспекторів, що перегородив дорогу машині, на капоті кілька десятків метрів, інший поліцейський, щоб зупинити порушника був змушений відкрити вогонь”, – цитує заяву джерела в правоохоронних органах Дагестану “Інтерфакс”.

Співрозмовник агентства уточнив, що в автомобілі, крім старшого офіцера поліції, перебувала жінка.

В автомобілі поліцейські виявили 80 банок з чорною ікрою, кожна з яких була розрахована на 250 грамів. Загальний обсяг партії склав близько 20 кг.

“За наказом керівництва МВС по Республіці Дагестан за даним фактом призначено службову перевірку, за результатами якої співробітник буде звільнений з органів внутрішніх справ і понесе відповідальність відповідно до чинного законодавства, а його безпосереднє керівництво буде притягнуто до суворої дисциплінарної відповідальності”, – йдеться сьогодні в повідомленні на сайті МВС по Дагестану.

Коментарів співробітника поліції або його адвокатів поки не надходило. Про порушення кримінальної справи поки не повідомлялося. За даними поліції, матеріал перевірки направлено в СУ СК РФ по республіці.

informator.su


Джерело статті: “https://kompromat1.net/articles/28040-u_dagestani_mizh_pravoohorontsjami_vidbulasja_perestrilka”

Автор: Олег
Предыдущий материал

В Киеве пьяный полицейский, убегая от патруля, попал в аварию

Следующий материал

В России полицейский облил задержанного водой и отправил на мороз

Коментарии (0)