Мерія Чернівців перерахувала фірмі Чорнея 740 тисяч за невиконаний ремонт вулиці

Мерія Чернівців перерахувала фірмі Чорнея 740 тисяч за невиконаний ремонт вулиці
Мерія Чернівців перерахувала фірмі Чорнея 740 тисяч за невиконаний ремонт вулиці
Мерія Чернівців перерахувала фірмі Чорнея 740 тисяч за невиконаний ремонт вулиці

Посадовці Чернівецької міської ради вступили у змову з підрядником і привласнили 741 тис грн, що призначалися на ремонт вул. Іванківської.

Про це свідчить ухвала Шевченківського райсуду м. Чернівці від 24 лютого.

За даними слідства, 14 грудня минулого року службові особи Департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міськради і фірми «Трансбуд-СВ» склали і підписали акти виконаних робіт по ремонту вул. Іванківської у Чернівцях на суму 741 тис грн, чим засвідчили факт повного та належного виконання будівельних робіт на об’єкті. На підставі цього акту Департамент 16 грудня перерахував фірмі 741 тис грн.

Однак, як встановили слідчі, жодних робіт по капітальному ремонту вул. Іванківської проведено не було.

Відкрито кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем. У лютому було призначено комплексну криміналістичну експертизу. Слідство триває.

За даними E-data, у 2015 році «Трансбуд-СВ», окрім вказаних 741 тис грн, отримав від Департаменту ЖКГ Чернівецької міськради ще 1,56 млн грн за ремонт доріг, проїздів і тротуарів на вул. Я. Степового, вул. В. Комарова, 10, вул. А.Гайдара,1-А, вул. Головна (від зупинки «Типографія» до буд №243), вул. Марка Черемшини, вул. I.Миколайчука, вул. Р.Шухевича і вул.Хотинська 4-Г та 4-Д.

Крім того, фірма отримала 170 тис грн за відновлення дорожнього покриття після прокладення інженерних мереж від Департаменту містобудівного комплексу та земельних ресурсів Чернівецької міськради.

Також «Трансбуд-СВ» у 2015 році отримав 1,59 млн грн від Магальської сільської ради за проведення ремонту вулиць у с. Магала (вул. Колгоспна, Пiдлiсна, Першотравнева, Емiнеску), с.Буда (вул. Гр.Нандриша, ) і с. Остриця (вул. Шкільна і Колгоспна).

ТОВ «Трансбуд-СВ» у квітні 2014 року заснував Віктор Крецу. У 2015 році новим засновником і директором фірми став Степан Чорней.

Віктор Крецу у 2007-2010 рр очолював «Чернівецький облавтодор», у 2010-2015 рр був депутатомГерцаївської районної ради. З 2006 по 2014 рр Крецу був помічником народного депутата від Партії регіонів Івана Попеску.

Степан Чорней у 2000-2003 рр був керівником Чернівецького міського комунального підрядного шляхово-експлуатаційного підприємства.

http://politrada.com/


Джерело статті: “https://kompromat1.net/articles/31487-merija_chernivtsiv_pererahuvala_firmi_chorneja_740_tisjach_za_nevikonanij_remont_vulitsi”

Автор: Олег
Предыдущий материал

Общественники обвинили руководство МОН в незаконном освоении 200 млн.грн

Следующий материал

Спасет ли МВФ гривну в 2016 году ?

Коментарии (0)