"Русский мир" дістався Швеції: росіяни хочуть "анексувати" житловий будинок

"Русский мир" дістався Швеції: росіяни хочуть "анексувати" житловий будинок
"Русский мир" дістався Швеції: росіяни хочуть "анексувати" житловий будинок

Ескалація в боротьбі за корпус Торгового представництва РФ в Швеції досягла свого піку: "барикади" з боку російських дипломатів і відключення водопостачання у всьому будинку з боку комуни Лідінге.


Увійти в будинок ніхто не має права, оскільки він має статус дипломатичної недоторканності. Зараз під’їзди до будинку забарикадовані бетонними блоками і вивіскою, яка говорить, що це власність посольства Російської федерації, пише Радіо Швеція

"Будинок на Лідінге" — восьмиповерховий багатоквартирний будинок, будівлі торгпредства РФ на престижному острові Лідінге, комуні-супутнику шведської столиці, був проданий з аукціону на початку 2014 року.

Стефан Хэге, адвокат і один з трьох власників будівлі, не може потрапити в нього вже більше року. В інтерв’ю газеті Svenska Dagbladet, він заявив, що, крім відключення води, плануються і інші дії.

«Ми ще подивимося, чи зможуть вони зварити свою різдвяну кашу», — сказав він журналістам, маючи на увазі російських дипломатів, які живуть в будинку і відмовляються його покидати. Він зазначив, що, як власник, він не отримує ні орендної плати від проживаючих у будинку мешканців, ні плати за воду і електрику.

«Росіяни думають, що вони можуть анексувати будинок», — говорить Стефан Хэге.У посольстві Росії в Швеції, коментувати інцидент відмовилися.

InfoKava.com

Джерело статті: “https://kompromat1.net/articles/28225-russkij_mir_distavsja_shvetsiji_rosijani_hochutj_aneksuvati_zhitlovij_budinok”

Автор: Олег
Предыдущий материал

Скандал: президентов FIFA и UEFA отстранили от футбола

Следующий материал

Дыры Владимира Дмитриева залатают виртуальными деньгами

Коментарии (0)