Преступная группировка Куприянов-Калашников

Преступная группировка Куприянов-Калашников

Генеральному прокурору України Рябошапка Руслану Директору Державного бюро розслідувань Прокурору Харківської області (до відома)

На території міста Харкова, діє стійке злочинне угруповання з чітким розподілом ролей, яке на протязі тривалого часу вчиняє кримінально-карані діяння з використанням свого службового становища. До складу даного угруповання входять співробітники прокуратури Московського району міста Харкова ( конкретно Керівник 4 місцевої прокуратури міста Харкова КУПРІЯНОВ ВОЛОДИМИР БОРИСОВИЧ)

Prokuratura-zanyalas-reabilitatsionnym-tsentrom-v-Slobodskom-rajone-VIDEO-N ovosti-Harkova-i-Harkovskoj-oblasti-Media-gruppa-Obektiv-620x415

Начальник відділу митниці Харківської ДФС по незаконному обігу наркотиків та зброї — КАЛАШНИКОВ ОЛЕГ МИХАЙЛОВИЧ

IMG-20191022-173831-698

та ряд співробітників правоохоронних органів, в тому ,числі ГАБЕЛОК ПАВЛО СЕРГІЙОВИЧ.

Перша злочинна схема, де діє дане злочинне угруповання, наступна: ” в місті Харкові, за адресою вул. Владислава Зубенко, 33-А, знаходиться гуртожиток. Який знаходиться у віданні 3 училища міста Харкова. Державна форма власності. До літа 2017 на території гуртожитку ( а конкретно з першого по дев’ятий поверх -правого крила, та 8-9 поверхи лівого крила) підприємницьку діяльність здійснював САНПІТЕР ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ.

IMG-20191022-173844-421
upload pic

В літку 2017 року, Санпітера О.В. попрохав поїхати до Іраку ( а конкретно до не визнаної його резпубліки Курдистан)-Калашников Олег Михайлович, нібито на переговори по поставці олії. Коли Санпітер опинився в Іраку, КАЛАШНИКОВ ОЛЕГ МИХАЙЛОВИЧ розпочав вести в Україні перемовини з представниками курдів, з приводу незаконної поставки зброї до Курдистану. В результаті даних перемовин, КАЛАШНИКОВ ОЛЕГ отримав авансові сумму в розмірі 1 000 000 ( один мільйон) дол. США, оскільки зброю до Курдистану він так і не поставив, то Курди взяли в полон “гаранта” домовленості Санпітер Олександра Володимировича. Лише опинившись в полоні, Санпітер довідався, що на справді відбувалось і що “витворяв” КАЛАШНИКОВ.

На фото зображені особи причетні четні до викрадення Санпітера Олександра

IMG-20191022-173858-179

Натомість, десь в вересні 2017 року, до гуртожитку ( адреса вказана вище) приїздить дружина Калашникова Олега — Калашникова Оксана, та повідомляє всім що Санпітер переїхав з сімєю жити до іншої країни, а вона тепер “Хазяйка” гуртожитку, та всю орендну плату повинні сплачувати їй. Зазначу що на протязі близько двох років , а конкретно до серпня 2019 року, дружина Калашникова Олега збирала орендну плату з осіб що проживають в даному гуртожитку, без будь -якої документації, за комунальні платежі вона не сплачувала ( дана стаття витрат лягла на училище), в декларації її чоловіка Калашникова Олега повідомлені завідомо неправдиві відомості ( так як за два роки такої здачі в оренду гуртожитку) не зазначено жодних даних про цей дохід. Навіть коли дружина Калашникова Олега підписала угоду з третім училище ( про партнерство), факт укладення якої містить в своєму складі ще одне кримінально каране діяння, Калашников Олег вчинив порушення так як не подав нову декларацію про істотні зміни.

Такі злочинні дії на території гуртожитку сім’єю Калашникових стали можливі завдяки злочинній домовленості останнього з прокурором Московського району міста Харкова ( 4-місцева прокуратура- Купріяновим Володимиром Борисовичем). В ситуації з гуртожитком має місце вчинення злочину групою осіб з чітким розподілом ролей. Калашникова Оксана- фактично безпосередньо здійснює дії по веденню незаконної підприємницької діяльності на території гуртожитку, тобто вона виконує роль виконавця злочину, Калашников Олег фактично організатор злочинної схеми, Купріянов Володимир являється посібником даного злочину ( особа заздалегідь обіцяє приховувати дані злочинні дії- тобто гарантує та забезпечує так звану “кришу”), за що кожного місяця отримує грошову винагороду. Також в Московському відділі поліції є кримінальне провадження по факту викрадення громадянина України Санпітер Олександра Володимировича, яке було внесено до ЄРДР за повідомленням Міністерства іноземних справ.

IMG-20191022-173904-222

На протязі більше двох років, Купріянов Володимир Борисович ( як особа яка отримує неправомірну грошову винагороду від організатора викрадення Калашникова Олега) вчиняє ціленаправлені дії на повну бездіяльність в даному кримінальному провадженні. На даний момент почесний консул України в Іраку готовий дати покази в даному кримінальному провадженні, але його не допитують навмисне ( так як він надасть відомості про причетність до скоєння кримінального правопорушення Калашникова), — Купріянов Володимир дає особисті вказівки на не вчинення даної слідчої дії. Також, за особистою вказівкою Купріянова в рамках даного провадження не допитуються свідки, не взяті роздруківки мобільних телефонів, даний оборотень в прокурорскому мундирі навмиснесне вчиняє дії на НЕ притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.

IMG-20191022-173904-222

На даному сайті неодноразово були публікації з цього приводу, всі ці публікації згодом були видалені, а Купріянов мене “заказав” своєму майже родичу працівнику поліції Габелку Павлу Сергійовичу. Дана особа відносно мене вчиняє дії, які виходять не лише за грані Кримінального кодексу України, а і будь якого людського розуміння. З середини серпня пан Габелок здійснює незаконне спостереження за мною, збирає персональні дані, взяв роздруківку мого мобільного телефону та два рази відсилав смс з погрозами всім моїм друзям, знайомим та родичам. На автомобілі Чері амулет номер державної реєстрації “АХ3634СР” за мною вели спостереження, окрім Габелка в автомобілі знаходилися особи які раніше неодноразово були притягнуті до кримінальної відповідальності. По цих фактах від мене та ряду осіб є звернення до ДБР. Цікаві факти про Рагу Габелка, останній є кумом особи в кримінальному середовищі відомого по кличці “Гоша”, сама через свого кума Паша і виходив на ряд моїх знайомих, збираючи персональну інформацію. З Купріяновим Габелка зв’язує наступне, дружина Володимира Борисовича- Анастасія має рідну сестру Татьяну, яка знаходиться з Габелком в інтимних стосунках. На даний момент мені постійно погрожують фізичною розправою особи які безпосередньо пов’язані з Габелком Павлом Сергійовичем, сам Габелок працює в правоохоронній структурі по лінії наркотиків, та неодноразово були свідчення про вимагання останнім грошових коштів, сам Павло є особою яка вживає наркотичні речовини, та використовує наркоманів для власного збагачення. Схема наступна, Габелок піймавши наркомана робить його так званим “стукачем”- щоб він дав інформацію з приводу осіб які займаються поширенням наркотичних засобів, а потім з цих осіб Габелок здирає кошти. Також в декларації Габелка Павла Сергійовичем вказані неправдиві відомості, адже не вказано автомобіль яким він користується — а це авто на іноземній реєстрації, не вказано батьків ( а з ними відповідно декларації він проживає), та не вказано відомостей про сина Габелка ( який є школярем). Зазначу що всі відомості викладені тут будуть відправлені у відповідні інстанції, в тому числі і до ГПУ, для того щоб викладені факти були взяті до уваги при проведенні атестації.

Автор: Олег
Предыдущий материал

Совладелец “кормоцеха”, где Зеленский проводил пресс-марафон, угодил под арест

Следующий материал

Комиссия невыполнима. Как Кремль уничтожал ОНК

Коментарии (0)