На сході України можливі авіаудари, - посол України при ЄС

На сході України можливі авіаудари, - посол України при ЄС
На сході України можливі авіаудари, — посол України при ЄС
На сході України можливі авіаудари, — посол України при ЄС

Щоб захиститися від російської агресії Україні необхідна оборонна летальна зброя, зокрема, сучасна система ППО. Не виключено, що незабаром Росія перейде до нанесення авіаударів по прикордонних містах, щоб підтримати наступ бойовиків і російських військ у напрямку Маріуполя. Про це заявив представник України при Європейському союзі Костянтин Єлісєєв під час інтерв’ю брюссельському виданню Euractiv, новину передає «Преса України».

Посол зазначив, що українські представники продовжують переговорний процес щодо надання Україні оборонної летальної зброї.

«Ми закликали надати нам оборонну летальну зброю... Зараз ми працюємо на двосторонньому рівні, щоб отримати оборонне озброєння, здатне зупинити російську агресію», — сказав Елиссев.

Посол переконаний, що в найближчій перспективі Україна зіткнеться з необхідністю захисту свого повітряного простору від російського вторгнення, тому вже зараз вона «потребує більш сучасних систем ППО». І, незважаючи на те, що сьогодні над Україною ще не літають російські військові літаки, такої ймовірності не варто виключати.

«Рано чи пізно потреба в такій системі з’явиться», — зазначив посол.

Дипломат наголосив, що Україна просить зброю захисного характеру: адже «системи ППО неможливо використовувати у якості наступальної зброї, вони належать до категорії оборонних».

Раніше ми повідомляли: Поблизу Харківської області зафіксований базовий табір бєлгородського угруповання російських сил вторгнення. У таборі помічені кілька різних підрозділів, які озброєні ЗРК «Оса», також зафіксована техніка противника: танки, БТРи, САУ «Нона», САУ «Акація» і різне військове обладнання.

uapress.info


Джерело статті: “https://kompromat1.net/articles/9886-na_shodi_ukrajini_mozhlivi_aviaudari_-_posol_ukrajini_pri_jes”

Автор: Олег
Предыдущий материал

В ДТП на Полтавщине погибли инспектор ГАИ и активист

Следующий материал

ВАЖНО: Создана Московская Народная Республика. Славяне требуют защиты от Путина!

Коментарии (0)