Путін віддав терміновий наказ ядерним силам РФ

Путін віддав терміновий наказ ядерним силам РФ
Путін віддав терміновий наказ ядерним силам РФ
Путін віддав терміновий наказ ядерним силам РФ

Президент Росії розпорядився підготуватися до “негайного виконання поставлених задач”.

Президент Росії Володимир Путін вимагає від ядерних сил країни готовності “до негайного вирішення поставлених перед ними завдань”. Про це він сказав на нараді, яка відбулася з питань розвитку збройних сил Росії, повідомляють Патріоти України з посиланням на Обозреватель. “Сьогодні обговоримо, як виконуються завдання держоборонзамовлення, насамперед у частині оснащення стратегічних ядерних сил і військ повітряно-космічної оборони.

Вони грають, як ми розуміємо, особливу роль у забезпеченні безпеки держави, підтримці міжнародної стабільності, збереженні стратегічного паритету і повинні бути готові до негайного вирішення поставлених перед ними завдань “, – заявив російський президент. При цьому він зазначив, що цього року на бойове чергування планується поставити чотири ракетних полки, оснащених найсучаснішими комплексами. Ведуться роботи по створенню перспективних ракетних систем, які володіють підвищеними можливостями і здатні долати існуючі і перспективні системи протиракетної оборони, сказав він.

Путін зазначив, що нарощується орбітальне угруповання космічних апаратів, удосконалюється наземна космічна інфраструктура. Триває будівництво РЛС (радіолокаційна станція) високої заводської готовності в Барнаулі, Єнісейську та Орську.

Джерело: http://patrioty.org.ua


Джерело статті: “https://kompromat1.net/articles/14882-putin_viddav_terminovij_nakaz_jadernim_silam_rf”

Автор: Олег
Предыдущий материал

Режим Путина рухнет через пару лет - глава Hermitage Capital

Следующий материал

Почему Гитлер не принял предложение Сталина «разделить Европу на двоих»

Коментарии (0)