ПОБЕРІЙ ОШУКУЄ БАЛАКЛІЙЦІВ!!!!!!

У листі відповіді заступника начальника управління з роздрібного бізнесу філії-Харківське обласне управління АТ"Ощадбанк" Скляр Н.О. - "Реквізити по особовому рахунку надаються клієнту банку - БЕЗКОШТОВНО!!!!!"
Поберій зі своїм менеджером збиває гроші з балаклійців за інформацію по реквізитам, але на цей раз не вийшло.
Поберій вчиняє шахрайські дії та вимагання грошей, які кваліфікуються за ч.1 статті 190 Кримінального кодексу України - Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство), також за ч.2 статті 189 КК України - Вимагання, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або службовою особою з використанням свого службового становища.
Міліціянти, хто з вас перший прочитає цю інформацію ви зобов'язані по статті 214 КПК України відкрити кримінальну справу та почати досудове розслідування (доказів багато, відео на Ютубі і свідки в наявності). ч.1 ст.214 КПК України - Слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочати розслідування.
При зверненні клієнта до будь-якого банку ви маєте право безкоштовно в письмовому вигляді отримати інформацію щодо реквізитів свого особистого поточного рахунку. Банк надає реквізити у вигляді інформації під підписом керуючого та печатки банку. Інформація містить вірний номер вашого розрахункового рахунку, код банку, код ЄДРПОУ, вірну назву філії, ПІБ клієнта, яку ви потім надаєте до відповідних установ для сплати грошей на ваш рахунок. Коли клієнт звернувся за такою інформацією до Ощадбанку по вул.Соборній, 90 м.Балаклія Харківської області, то спеціаліст у головному залі кас, так звана «менеджер», повідомила що потрібно сплатити 170,00 грн. у касу, потім раптово почала знижувати ціну, оформимо вам якусь страховку сплатите 20,00 грн. і все. Почуваючи себе «на ринку з розпродажу товарів» я попросила надати мені офіційний документ банку, яким затверджена сплата за надання інформації, щодо реквізитів особистого поточного рахунку, одночасно наполягаючи на тому що ця інформація надається клієнту банку безкоштовно. Не знайшовши порозуміння з «менеджером» Ощадбанку ми відправились на прийом до керуючої Поберій О.М. В усих установах начальники, керуючі чомусь почувають себе царями, вішають лапшу людям, дурять інформацією, не дають можливості навіть сказати, постійно швидко щось несусвітне лепечуть, боячись що клієнт почне щось оскаржувати, людина навіть не може слова вставити, коли просиш вислухати, починають: «как вы себя ведете? у вас неадекватное поведение... да таких как вы…. Я вам рассказываю, а вы меня постоянно перебиваете….» їх клонують всих чи що? Одне й теж кругом! Так вийшло і в нашому випадку, спочатку лапша на вуха – сплатіть кошти, потім – ви хто? Представник по усній домовленості - давай довіреність, паспорт….Я з вами розмовляти не буду… Насторожило те, що Поберій наполегливо вимагала віддати їй паспорт клієнта банку, а письмова заява їй була не потрібна! Це законно? У висновку всього – відновили порушене право, надали за нашою заявою безкоштовно письмову інформацію про розрахунковий рахунок клієнта. Не давайте себе лохотронити, включайте свої мозги та вимагайте не порушувати ваших прав.

Нет описания фото.

Автор: Олег
Предыдущий материал

Генеральный прокурор заявил, что передал дело фигуранта в СБУ.

Следующий материал

Юрий Луценко заявил в интервью телевизионной версии сайта The Hill

Коментарии (0)