Обіцяла людині, що розкажу про його поведінку світові

Про повагу та закон.
Обіцяла людині, що розкажу про його поведінку світові. Справа принципу, а я ж " придурошна правдолюбіца". Отже.
У нас в Махнівці вже кілька років, як нема автостанції. Але водії вінницьких маршруток, та й більшість житомирських без жодних питань возять безкоштовно учасників бойових дій, за що їм респект і повага. Зауважу, що до Вінниці від Махнівки 60 км, до Бердичева близько 30, хоча це вже інша, Житомирська область. Однак це ніколи не впливало на якість послуг і ставлення водіїв до ветеранів АТО. Не раз я вже їздила з автовокзалів Житомира, Вінниці чи Бердичева, де брала в касі квиток за посвідченням, платила лиш касовий збір і без жодних проблем їхала куди треба. Іноді місць по УБД не було і тоді я без заперечень платила повну вартість квитка.
Та минулої суботи водій автобуса Вінниця-Житомир чомусь вирішив, що він може встановлювати свої правила і свої ціни. Хоч жодного пільговика в салоні не було, він сказав, що я маю платити 50% від вартості проїзду. Бо ви ж в касі платите касовий збір, прозвучав аргумент. А ні, то купуйте квиток на своїй автостанції (якої нема в селі, і водію про це чудово відомо)
Круто, подумала я, і обережно і ввічливо спитала водія, а де він взяв такий закон? Справа не в 10 гривнях, які він намагався взяти з мене абсолютно незаконно. Коли я врешті заплатила, але пообіцяла йому фейсбучну славу, то він намагався кинути мені ті гроші в обличчя, і розказував, що ті, хто реально воював, сидять тихенько і платять. Отак. Оце вам повага, оце вам закон.
Я не збираюся кричати чи доказувати свої заслуги перед кожним. Але й мовчати не буду, бо пасажири, в тому числі й діти, мовчки спостерігали за нашою перепалкою. В їх свідомості формується ставлення до ветеранів - що неповага - це нормально, що атошники - це нахаби і халявщики, що хамити і брати незаконно гроші з пільговиків - це допустимо.
Ні, нешановний хаме. Закон один для всіх. Справа не в 10 гривнях, а в ставленні до ветеранів та законності твоїх дій.
#Подоляночка

На изображении может находиться: на улице

Автор: Олег
Предыдущий материал

Экс-нардеп Святаш подозревается в краже 1,1 млрд гривен ”Укрсиббанка”

Следующий материал

Смотрел демонстрацию противников “формулы Штаймайера”.

Коментарии (0)