День юриста, що щорічно відзначається 8 жовтня.

Відстояти законні інтереси, захистити права в суді, відновити справедливість - це робота юристів, людей, що представляють професію, престиж і відповідальність якої постійно росте зростає. Напевно, немає такої сфери діяльності, немає жодного підприємства або організації, які б зуміли обійтися без консультацій юриста. Праця правознавця завжди в пошані, вона визнана суспільством. Підтвердженням тому - професійне свято, День юриста, що щорічно відзначається 8 жовтня.

У день Вашого професійного свята прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, професійного відношення до справи та 100% дотримання букві закону.

Зі святом Вас шановні колеги!

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и костюм

ГРОМАДА МАЄ БУТИ ПОЧУТОЮ! ????

➡️Ямпільчани просять відновити автобусне сполучення маршрутом Ямпіль-Пороги-Русава-Гальжбіївка. Чимало мешканців ближніх до Ямполя сіл працюють в райцентрі, діти там навчаються, займаються в позашкільних виховних закладах. Чому районна влада не може знайти співпорозуміння з міською для вирішення питання співфінансування маршруту (компенсація перевізнику), який так потрібен мешканцям Ямпільщини?
Це питання в компетенції місцевої влади, і мало би бути вирішене ще на вчора!

На изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол и в помещении

ДЕПУТАТ ПРАЦЮЄ В ОКРУЗІ
‼️Не діють державні програми МОЗ, недостатня комунікація з державними установами та владою на місцях- такі висновки з прийому громадян в Ямполі.

????Вчора мій помічник - консультант Тетяна Фоменко провела прийом громадян в Ямпільському районі. Аналізуючи тематику звернень, можу констатувати, що найбільше прохань від виборців було щодо надання допомоги в лікуванні та оперативному втручанні. Це- незмінна стала усіх зустрічей. Цю прикру тенденцію поки не вдається зламати.
Якби належно працювала система охорони здоров'я, діяли затверджені програми, зокрема по онкології, люди не опинялися б віч-на-віч з хворобою, не були у відчаї від отриманих рахунків за ліки чи операції.
І хоч загальні видатки в держбюджеті -2020 на охорону здоров’я на 9,8 млрд закладені більше, ніж у 2019 році, це не покриє усі потреби реформованої медичної галузі. "Менше хворіти" — не поділяю тезу, озвучену прем'єром Гончаруком. Краще вона б звучала так : "Ефективно лікувати".
????Чимало клопотань було щодо капремонту освітніх закладів, утеплення фасадів приміщень дитсадка та школи, встановлення дитячих ігрових майданчиків, консультації із земельних питань тощо.
????Місяць як немає води в селі Дзигівці, на що скаржилася мешканка села,пані Тетяна. Не отримавши відповіді від селищного керівництва, вона звернулася до народного депутата. А мало би бути навпаки!
➡️ Матеріальну допомогу людям буде виділено , питання водопостачання Дзигівки практично вже вирішене, з районним керівництвом узгоджені напрямки конструктивної комунікації назустріч громаді, пропозиції виборців щодо реагування на невиплату надбавок працівникам музичної школи будуть скеровані відповідним інстанціям .

На изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении

На изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещении

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, стол и в помещении

Автор: Олег
Предыдущий материал

Марина Хачина проститутка и эскортница

Следующий материал

БАКЛАНЫ УНИЧТОЖАЮТ РОССИЮ!!!

Коментарии (0)