Захоплення літака на летовищі у Львові. (із записника терориста)

Понеділок.
Ми захопили літак. Взяли пасажирів і екіпаж в заручники. Хочемо мільйон долярів і польоту до Мексики.

Вівторок.
Чекаємо на реакцію влади. Напилися з пілотами. Пасажири обурилися і витягнули свої запаси. Пили з пасажирами. Пілоти запротестували. Бухали всім літаком.

Середа.
Приїхав переговорщик від влади. Привіз з собою горілку. Знову пили всі в літаку.
Влада захотіла, щоб ми випустили половину пасажирів. Ми були не проти. Знову пили коли прощалися.
Четвер
Пасажири вернулися з запасами горілки і закусі. Забава до рана. Випустили другу частину заручників і половину екіпажу.

П’ятниця.
Повернулися заручники і пілоти. Привели своїх знайомих. Принесли горілку, вино, пиво і почали смажити шашлики. Знову забава до рана.
Субота.
До літака увірвався КОРД. З горілкою. П’янка до понеділка

Понеділок.
До літака напхалося щораз більше нових людей. Є тут поліція, рятувальники, лікарі, ветеринар і десь взялися моряки.
Вівторок.
Не маємо сил. Хочемо здатися і звільнити літака. КОРД не здається.
До пілотів приїхали родичі з Самбора, Винник, Новояворівська. Привезли горілку і запечене порося, шинку, сальцесон, кишку і холодець. Також квашену капусту і бурячки з хріном.

Середа.
Ведемо переговори. Пасажири погодилися нас випустити, якщо виставимо поляну...

ідею "спер" в сусідів поляків

Починаємо тиждень з добрих справ!
Солом’янське управління поліції
Головного Управління
Національної поліції в м. Києві
Повітрофлотський проспект, 49, Київ, 03151

Заявник:
Яневський Данило Борисович
адреса:
тел. +380 66-
електронна адреса:

ЗАЯВА
про вчинення злочину

Повідомляю Вас про наступні обставини:
З відкритих джерел (мережа Інтернет) мені стало відомо про вчинення злочину службовою особою - Прессекретарем Президента України громадянкою Мендель Юлією Володимирівною.
5 вересня 2019 року, близько 10 години ранку до будівлі Вищого антикорупційного суду, за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 41, прибув Президент України Володимир Олександрович Зеленський зі своїм оточенням, серед яких перебувала і Прессекретар України Мендель Ю.В. Біля входу до приміщення, Президента України чекали представники ЗМІ, серед яких був журналіст програми “Схеми” “Радіо “Свобода” та Першого Суспільного телеканалу Андрушко Сергій Степанович. Як вбачається з відеоматеріалів за посиланням: https://www.facebook.com/corruption.schemes/videos/389325218429171/?t=19 Прессекретар Президента Мендель Ю.В у грубій формі відштовхнула журналіста під час задання ним запитання Президенту та фактично завадила Президенту виконати свій обов’язок, щодо надання відповіді на запитання журналіста відносно висвітлення діяльності посадової особи Офісу Президента України. Таким чином, Прессекретарем, усупереч встановленим її посадовим обов’язкам, що визначені Положенням про Прес-службу Президента України, допущено дії, що не мають нічого спільного з організацією висвітлення діяльності Президента України та забезпечення його зв'язків із засобами масової інформації та створенню для журналістів сприятливих умов для роботи.
Більше того, дії Прессекретаря Президента є протиправними з точки зору кримінального законодавства, оскільки застосувавши фізичний вплив на журналіста Прессекретарем допущено умисне перешкоджання здійсненню журналістом законної професійної діяльності, відповідальність за які передбачено ст. 171 КК України. Здійснивши напад на журналіста, службова особа Мендель Ю.В. з перевищенням повноважень, умисно порушила право журналіста на вільне збирання інформації, унеможливила його доступ до інформації, здійснила вплив у фізичній формі на журналіста з метою перешкоджання виконанню ним професійних обов'язків.
Треба зазначити, що це не одиничний випадок перешкоджання законній діяльності журналістів та виконанню Президентом України своїх конституційних обов’язків з боку даної особи. Так, наприклад, 15 вересня 2019 р. вона відштовхнула журналіста “Радіо “Свобода” Крістофера Міллера від Президента України, чим перешкодила Голові держави завершити відповідь на питання, а журналісту - виконувати свої професійні обов»язки (відеодоказ тут: https://youtu.be/dAA5XfF8XHI).
Вищевказане свідчить про систематичний характер протиправної діяльності службової особи, що загрожує інтересам держави, суспільства, основам та принципам громадянського суспільства, створює негативний образ держави Україна за кордоном.
Враховуючи вище викладене, керуючись ст.ст. 55, 56, 214, 215, 216 КПК України,
ПРОШУ:
1. Внести мою заяву про вчинення Мендель Юлією Володимирівною кримінального правопорушення за ч.2. ч.3 ст. 171 КК України до Єдиного реєстру досудових розслідувань та видати мені пам’ятку про процесуальні права та обов`язки.
2. У строк передбачений КПК України розпочати досудове розслідування, з підстави вчинення правопорушення, що має ознаки складу злочину, передбаченого ч.2.ч.3 ст. 171 КК України.
3. Повідомити мене, у встановленому законом порядку і терміни, про початок кримінального провадження та закінчення досудового розслідування.
Яневський Д.Б «07» жовтня 2019 р.

Автор: Олег
Предыдущий материал

Инесса Тимошенко проститутка и эскортница

Следующий материал

Алена Бузина проститутка и эскортница ?

Коментарии (0)