Садовий попередив Порошенка, а Сироїд дала час до вересня

Садовий попередив Порошенка, а Сироїд дала час до вересня
Садовий попередив Порошенка, а Сироїд дала час до вересня
Садовий попередив Порошенка, а Сироїд дала час до вересня

Сьогодні у Львові розпочинає свою роботу Третій всеукраїнський форум місцевого самоврядування.

Упродовж двох днів він буде платформою для обміну досвідом та обговорення актуальних проблем і перспектив у сфері місцевого самоврядування, підвищення ролі органів місцевого самоврядування у забезпеченні розвитку держави.

Дводенний захід, який уже втретє відбудеться у нашому місті, прийматиме учасників з усієї України, а також міжнародних експертів.

Модератором виступає лідер фракції "Самопоміч" у Верховній Раді Олег Березюк, одним з гостей є віце-спікер українського парламенту Оксана Сироїд.

Зокрема, у тематичних панельних дискусіях візьмуть участь мери міст, українські та іноземні експерти у сфері місцевого самоврядування, представники муніципалітетів та органів виконавчої влади, представники міжнародних донорських організацій та дипломатичного корпусу, громадських організацій та аналітичних центрів, а також представники центральних органів влади, повідомляє прес-служба міськради Львова.

Мер Садовий присвятив свій виступ проблематиці децентралізації. "Держава, люди, які наділені державною владою, повинні розуміти: якщо передадуть повноваження містам, держава буде; якщо не передадуть – держави не буде. Бо частина нашої території знаходиться в окупації. Ми бачимо, як ведеться диверсійна робота. Якщо не зробити громади союзниками держави – буде велика біда", -- сказав під час виступу на Форумі міський голова Львова Андрій Садовий.

Натомість Оксана Сироїд говорила про конституційну реформу в Україні. "На жаль, парламент ще не є тим інститутом, який відчуває себе самостійним гравцем, який може сказати, що ми так вирішили – і так будемо робити. Це абсолютно невиправдано, бо ми втратили 4 місяці, які могли використати для конституційного діалогу.

Все залежить від доброти намірів. Якщо ми сядемо за стіл конституційного процесу сьогодні, але з добрими намірами, то ми все ще можемо бути успішними і у вересні вийти на фінальний варіант конституційної реформи. Але все буде залежати від того, наскільки ті люди, які сидітимуть за столом, будуть готові до, з одного боку, політичного компромісу, а з іншого боку, захисту державних інтересів, і зокрема, супроти Кремля", — переконує віце-спікер Верховної Ради України Оксана Сироїд.

lvivexpres.com


Джерело статті: “https://kompromat1.net/articles/11354-sadovij_poperediv_poroshenka_a_sirojid_dala_chas_do_veresnja”

Автор: Олег
Предыдущий материал

Пискун: А если бы Бочковский и Стоецкий оказали вооруженное сопротивление при задержании? Вот и была бы "куля в лоб"

Следующий материал

"Смерть" украинских чиновников в прямом эфире

Коментарии (0)