РЕАКТИВНИЙ РАНЕЦЬ ЛУГАНДОНА ГЕННАДІЯ ПЛІСА

Від інженера-констурктора на Стахановському вагонобудівному заводі до заступника міністра фінансів.

ЧОМУ Геннадія Пліса, відомого як відповідального за чорні фінансові потоки Києва та партнера Вадима Столара, людину яка вміє професійно лише красти (отримувати хабарі/відкати), новий кабінет міністрів назначив на посаду заступника міністра фінансів?

Ця посада передбачає плив на найвищих рівнях на питання фінансування оборони, правоохоронних органів і державної безпеки, а також питання місцевих бюджетів.

По суті, як аферист Столар мав вплив на весь Київ через мера міста та через свою людину в оточенні мера -Геннадія Пліса, так само і впливатиме вже на фінанси усієї країни.

Це означає, що рівень зубожіння українців від таких призначень лише буде зростати і далі, а умови життя тільки погіршуватимуться.

Звідси виникає питання, в першу чергу до Президента України Владимир Зеленский та його моно владі. Чому Ви не контролюєте та допускаєте подібні призначення на такі відповідальні посади?

Прошу Вас задати питання прем’єр-міністру України Гончаруку, якими мотивами він керувався приймаючи рішення призначити зрадника киян - Пліса Геннадія Володимировича заступником Міністра фінансів України (Розпорядження № 752-р від 6 вересня 2019 року)

Автор: Олег
Предыдущий материал

Поминова Дарья проститутка и эскортница

Следующий материал

10 фото первокурсницы из Севастополя, ставшей самой красивой девушкой Крыма

Коментарии (0)