Російського хлопчика назвали Сталіним

Російського хлопчика назвали Сталіним
Російського хлопчика назвали Сталіним
Російського хлопчика назвали Сталіним

Новонародженого з ім’ям Сталін зареєстрували у Воронезькій області, повідомив у четвер, 8 вересня, представник управління РАЦС регіону.

“Зареєстрували дитина з ім’ям Сталін”, – сказав він. Працівник РАЦСу зазначив, що не можна стверджувати, що малюкові таке ім’я дали батьки.

Співробітники органів реєстрації актів цивільного стану ведуть облік рідкісних імен з 2002 року. Протягом останніх чотирнадцяти років у Воронезькій області новонародженим дали безліч незвичайних імен, але з ім’ям радянського вождя фахівці РАГСу мають справу вперше.

З початку поточного року воронежці називали свої малюків найчастіше Машами і Артеми. Рідкісними іменами стали Мадонна, Рафаель, Граф, Каклік, Хрусталіна, Ярополк, Юнус. Незвичайними дитячими іменами в Росії стали Люцифер і Тагіл. У 2014 році так назвали двох хлопчиків: одного в Свердловській області, другого – в Пермі. Минулого року в Свердловській області в РАЦС зареєстрували Крима і Теона, останнього назвали на честь героя серіалу “Гра престолів”.

Нагадаємо, сім’я з Володимирської області (РФ) вирішила змінити ім’я своєму синові. Після того як адміністрація району підпише всі необхідні документи, хлопчик стане Путіним.

politeka.net


Джерело статті: “https://kompromat1.net/articles/39512-rosijsjkogo_hlopchika_nazvali_stalinim”

Автор: Олег
Предыдущий материал

Александр Дубинский: "Люди, которые обвалили курс, хотят выудить 1 млрд долларов у населения"

Следующий материал

Одесские налоговики занялись аферами зернотрейдеров через год после жалобы нардепа

Коментарии (0)