ВОСЕМЬ ЛЕТ КОТУ ПОД ХВОСТ. САП сообщила, что Фирташа наконец-то выгнали из Запорожского титаномагниевого комбината «

ВОСЕМЬ ЛЕТ КОТУ ПОД ХВОСТ. САП сообщила, что Фирташа наконец-то выгнали из Запорожского титаномагниевого комбината «

Господарський суд Запорізької області повернув у власність держави Запорізький титано-магнієвий комбінат (ЗТМК), який належав компаніям з орбіти олігарха Дмитра Фірташа. Про це повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура у своєму Facebook.

Об этом сообщает Архив компромата


«4 серпня 2021 року Господарський суд Запорізької області задовольнив позов Спеціалізованої антикорупційної прокуратури в інтересах держави до компанії «Толексіс Трейдінг Лімітед» (Кіпр) і ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат» щодо розірвання договору про заснування цього товариства та повернення державі цілісного майнового комплексу комбінату», – йдеться в повідомленні.


У відомстві розповіли, що відповідне рішення суд уже виносив у липні 2018 року. Але тоді Верховний суд постановив повернути справу на повторний розгляд.


Group DF бізнесмена Дмитра Фірташа і Фонд держмайна в листопаді 2013 року створили ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат», яким відійшов майновий комплекс однойменного держпідприємства. Частка держави в новій компанії склала 51% за рахунок майнового комплексу ЗТМК. Фірташ в особі Tolexis Trading повинен був інвестувати в підприємство 110 млн доларів і за це отримати 49% частку.


У САП заявили, що Фірташ домігся призначення свого менеджменту на підприємство, рішеннями якого більшість грошей було витрачено на погашення боргів за енергоносії і перед кредиторами, пов’язаними з Group DF.


«Надалі ці кошти вивели з України шляхом перерахування на рахунки офшорних фірм. При цьому на модернізацію виробництва, що було головною метою створення підприємства з недержавною часткою, фактично було спрямовано лише 20 млн грн», – йдеться у повідомленні САП.


ЗТМК – єдиний виробник губчастого титану в Україні. 51% підприємства належить державі, 49% – Group DF через компанію Tolexis Trading Limited. Потужність виробництва відповідно до проекту – 20 тис. тонн на рік. При тому воно працює збитково, торік негативний фінансовий результат склав 656 млн₴
Метки: возвращен государству, Господарський суд Запорізької області, Запорожский титаномагниевый комбинат, САП, Фирташ,

Источник: Компромат

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

В жуткой ДТП в Винницкой области погибла 20-летняя беременная

Следующий материал

Kerimov with a billboard

Коментарии (0)