Портников помітив небезпечний нюанс у промовах Путіна про Україну

Портников помітив небезпечний нюанс у промовах Путіна про Україну
Портников помітив небезпечний нюанс у промовах Путіна про Україну

У висловлюваннях президента Росії Володимира Путіна щодо України з’явився новий акцент. Відтепер для нього не лише російськомовні, а й україномовні українці – це "росіяни".

Об этом сообщает МЕТЛОР

Таку думку, коментуючи "Пряму лінію" з Путіним, висловив виданню Оbozrevatel журналіст Віталій Портников.

"Фактично була сказана проста річ: українці можуть розмовляти українською, а білоруси білоруською, але від цього вони не перестають бути росіянами, і це важливий новий контекст".

На думку журналіста, такого висновку можна дійти, зважаючи на цитату Путіна про мордовський народ: "У всіх цих розмовах я побачив дуже важливу річ, новий акцент. Президент Путін сказав, що дві частини мордовського народу розмовляють мовами, які далі між собою, ніж російська та українська, але проте залишаються одним народом".

"Тобто Путін продовжує вважати білорусів і українців частиною російського народу і причому вважає, що навіть мовні відмінності не роблять їх іншим народом", – наголосив Портников.

Він додав, що йдеться про повернення не радянської, а імперської російської риторики: "За радянських часів українці, білоруси й росіяни були різними народами, і все це був радянський народ. А в часи Російської імперії підкреслювалося, що росіяни – це "великороси, малороси та білоруси".

"Тож території України та Білорусі – це частини територій історичної Росії. І ми маємо чітко розуміти, якою є політична мета президента Путіна – повернення цих територій до складу історичної Росії. Цим він і буде займатися", – попередив журналіст.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/470262-portnikov_pomitiv_nebezpechnij_njuans_u_promovah_putina_pro_ukrajinu”

Автор:
Предыдущий материал

В МИД РФ французского дипломата сравнили с Геббельсом после критики «Спутник V»

Следующий материал

Между Москвой и Коломойским. Чем владеет и за что попал под санкции СНБО Павел Фукс

Коментарии (0)