Кіра Рудик тричі не відповіла на питання про наявність в неї паспорта США (ВІДЕО)

Кіра Рудик тричі не відповіла на питання про наявність в неї паспорта США (ВІДЕО)


Голова партії "Голос" Кіра Рудик в ефірі українського телеканалу "Україна 24" тричі ухилилась від прямої відповіді на запитання щодо наявності у неї паспорта США, проте у пресслужбі запевняють, що нардепка має лише українське громадянство.


Ситуація трапилась в ефірі телеканалу 5 липня. Зокрема, ведуча програми прямо запитала у Рудик, чи має та американське громадянство. Проте голова партії відповіла, що народилась в Україні та є українкою. Після цього ведуча ще двічі повторила запитання, але Кіра Рудик відповіла так само.У пресслужбі "Голосу" відповіли, що очільниця "Голосу" має лише українське громадянство та ніколи не мала громадянства інших країн, зокрема і США."Учора в ефірі каналу "Україна 24" лідерка партії "Голос" Кіра Рудик сказала, що завжди була і є українкою. Вона є громадянкою України. Ніякого іншого громадянства, включаючи громадянство США, Кіра Рудик не має і ніколи не мала" — повідомила пресслужба "Голосу".


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/k-ra-rudik-trich-ne-v-dpov-la-na-pitannya-pro-nayavn-st-v-ne-pasporta-ssha-v-deo”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Данилов прокомментировал возможность закрытия телеканала «Интер»

Следующий материал

В Румынии на крупнейшем нефтеперерабатывающем заводе произошел взрыв

Коментарии (0)