Експрем’єр застеріг Зеленського: Путін – небезпечна тварина

Експрем’єр застеріг Зеленського: Путін – небезпечна тварина
Експрем’єр застеріг Зеленського: Путін – небезпечна тварина

Президент України Володимир Зеленський, допускаючи можливість двосторонніх переговорів з президентом Росії Володимиром Путіним, повинен розуміти можливі ризики такого кроку.

Об этом сообщает КОД ЮА

Таку думку висловив в ефірі програми «Велика п’ятниця» на телеканалі «Україна 24»експрем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

«Психологічний портрет цієї особистості (Путіна – ред.) мені дуже знайомий. Найнебезпечніша політична тварина, це в трьох словах… Але потрібно вміти працювати з ним. Знаєте, як він працює? Він спочатку на тебе дуже уважно дивиться, дивиться, в який бік ти нахилишся. Якщо він тебе «проб’є», ти втрачаєш для нього будь-який інтерес. Це важливо зрозуміти і Зеленському, всій його команді, які хочуть піти з ним на переговори», – підкреслив експрем’єр.

За словами Яценюка, для того, щоб йти на переговори з Путіним, «треба спочатку розуміти, про що ви з ним хочете говорити. І найважливіше – що ви хочете отримати».

«Я розумію, що ми отримаємо від цих переговорів. Захід скаже: «Ви самі хочете вирішувати всі питання? Добре, це ваша відповідальність. І тоді до нас більше не звертайтеся, коли Путін знову відправить сотні тисяч військ до вашого кордону», – зазначив він.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/465200-ekspremjer_zasterig_zelensjkogo_putin__nebezpechna_tvarina”

Автор:
Предыдущий материал

Кузьмичев Алексей работает под «Альфа-групп»

Следующий материал

Пузырьковая экономика в мундирах

Коментарии (0)