Фермера Олександра Чуприну, що застрелив рекетира під Києвом будуть судити за навмисне вбивство

Фермера Олександра Чуприну, що застрелив рекетира під Києвом будуть судити за навмисне вбивство
Фермера Олександра Чуприну, що застрелив рекетира під Києвом будуть судити за навмисне вбивство

У вівторок 22 червня відбудеться судове засідання у резонансній справі, коли під час розбійного нападу на сім’ю фермера в смт. Ставище, фермер застрелив рекетира Валентина Коломійця на прізвище Чапа. Білоцерківська місцева прокуратура кваліфікувала самооборону як навмисне вбивство, а сестра загиблого рецидивіста вимагає через суд з Олександра Чуприни моральну компенсацію у розмірі 1 000 000 гривень.

Об этом сообщает Правда ЮА

Нагадаємо, що 09.04.2020 року в Ставищенського районі Кіївської області, раніше судимий за розбій, рекетирство та грабежі Чапа, біля п’ятої ранку увірвався на територію фермерського господарства де знаходився фермер Олександр Чуприна, почав трощити припарковані машини, бити вікна, вимагати “данину” а також погрожував підпалити ферму і спалити живцем фермера разом з дитиною. Олександр Чуприна разом з сином пробували дозвонитись в поліцію, але оператори не відповідали, тож фермер дістав зареєстровану мисливську рушницю і двічі вистрілив у темноту. Як виявилось пізніше, один із пострілів смертельно поранив нападника.

Незважаючи на обставини, що раніше неодноразово судимий рекетир Чапа тероризував увесь Ставищенський район, бив людей, обкладав підприємців та фермерів даниною, а тієї ночі вдерся озброєний і з запальною сумішшю до місцевого фермера з погрозами спалити живцем разом з дітьми, Білоцерківська місцева прокуратура вирішила кваліфікувати самооборону як навмисне вбивство. Спачатку цю справу вів прокурор В.Ю. Чугуєв, але після резонансу в ЗМІ та наявності інформації про “зацікавленість” у справі його відсторонили, а пізніше прокурор В.Ю. Чугуєв не пройшов переатестацію і був звільнений з органів. Наразі його справу в суді продовжила прокурор Білоцерківської місцевої прокуратури Клименко Альона Юріївна, яка за збігом обставин також бачить у рецидивісті Чапі “невинну жертву” та “святу людину”, тож вимагає для фермера покарання як за навмисне вбивство - від 7 до 15 років за гратами.

дударева

Клименко Альона Юріївна

Цікавим також є факт, що родичі загиблого рекетира також вимагають через суд гроші з фермера у розмірі 1 000 000 гривень як моральну компенсацію. Звісно, смерть сина для матері гірка звістка, але є певні обставини: Чапа регулярно бив свою матір Ніну Коломієць до напів живого стану, чому є відповідні докази. Так, за добу до інциденту з фермером, Чапа так побив матір та батька, що Ніна Коломієць написала заяву до місцевого відділку поліції про побиття та попросила затримати її сина, характеризувала його як вкрай “агресивного” та “неконтрольованого”.

Згідно наших джерел в поліції Київської області, ідея з “компенсацією на 1 000 000 гривень” належить сетрі загиблого рекетира Чапи Ліані Дударевій та їх адвокатесі Зарубіній О.В. Щодо сестри Чапи Ліани Дударевої — вона проживає окремо від батьків, та завжди всіляко допомагала брату, була в курсі усіх його справ, оплачувала послуги адвоката, а її чоловік грузин виступав “покровителем” Чапи у кримінальному світі. Цікаво також, що спалити фермера та його сім’ю Чапа приїхав на мерседесі S класу зареєстрованому на сестру. Дійсно, для Ліани Дударевої втрата брата-рекетира це втрата годувальника. Ми проаналізували інформацію з її аккаунту Ліани Дударевої у Фейсбук і знайшли массу фото з подорожей Європою та дорогих курортів.

дударева

Фото зі сторінки Ліани Дударевої у Фейсбук

дударева

Фото зі сторінки Ліани Дударевої у Фейсбук

дударева

Фото зі сторінки Ліани Дударевої у Фейсбук

Разом з тим, на захист фермера та його родини стала місцева громада. Як видно з публікацій в пабліках у Фейсбук — люди готові звертатись до Президента та перекривати траси. Варто зазначити, що проблема з нападами на фермерів, вимаганням та рейдерством є у кожному регіоні України і ситуація з фермером із Київської області буде показовою для інших областей.

Автор: Денис Олійник


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/464489-fermera_oleksandra_chuprinu_shcho_zastreliv_reketira_pid_kijevom_budutj_suditi_za_navmisne_vbivstvo”

Автор:
Предыдущий материал

Брычева Лариса подставила Путина

Следующий материал

В Белом доме рассказали, как Байден готовился к встрече с Путиным

Коментарии (0)