В Україні нардепам розпочали робити щеплення вакциною від Pfizer

Депутатів Верховної ради розпочали вакцинувати проти коронавірусу. Лист нардепам від управління апарату Верховної Ради опублікував політолог Тарас Березовець у своєму Telegram, передає

Нардепові Грищуку вже зробили щеплення Фото: Роман Грищук / Facebook

Народні депутати за бажанням зможуть отримати щеплення препаратом Comirnaty від Pfizer-BioNTech, який вважається одним з найкращих у світі. Політтехнолог Тарас Березовець опублікував у своєму Telegram-каналі запрошення, яке прийшло парламентарям від апарату Верховної Ради. У запрошенні йдеться, що вакцинація буде проходити з 15 по 18 червня в кабінеті №52 за попередньо наданими списками. При собі нардепам потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код, заповнену інформовану згоду і оцінку стану здоров’я.

Об этом сообщает Коготь 2.0

Вакцина Pfizer / BioNTech (BNT162b2) — вакцина на базі мРНК проти COVID-19, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech при співпраці з американською Pfizer і китайської Fosun Pharma.
Міністерство охорони здоров’я України повідомило, що 50 057 громадян України щеплено проти COVID-19 за добу 14 червня. Одну дозу отримали 28 100 людей, повністю імунізовані — 21 957 людей. Від початку вакцинальної кампанії щеплено 1 768 556 особи.

Читати також:
У Чорному морі поблизу курортного селища знайшли затонуле судно зі снарядами
Поділитись

Джерело статті: “https://stopcor.org/v-ukrayini-nardepam-rozpochaly-robyty-shheplennya-vakczynoyu-vid-pfizer/”

Автор:
Предыдущий материал

Монобольшинство и примкнувшие к нему приняли закон о "налоговой амнистии"

Следующий материал

«Наберіть за 10 хвилин»: на тлі захоплення Одеського порту замміністра Васьков «упав на мороз»

Коментарии (0)