Суд дозволив виготовляти самогон для власного вживання

Суд дозволив виготовляти самогон для власного вживання
Суд дозволив виготовляти самогон для власного вживання

Хмельницький міськрайонний суд не став карати місцевого мешканця, який виготовляє самогон і закрив справу за відсутністю складу адміністративного правопорушення.

Об этом сообщает МАРКЕТИНГ МИКС

Про це повідомляє «Главком» з посиланням на постанову від 7 червня.

За даними адмінпротоколу, чоловік за місцем проживання збував міцний спиртний напій домашнього виготовлення (самогон) за ціною 40 грн за 0,5 літра. Таким чином він займався господарською діяльність, щодо якої є спеціальна заборона Законом України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального».

У поясненнях чоловік заперечив обставини, викладені у протоколі про адміністративне правопорушення. Зауважив, що алкоголь не продає, а виготовляє для власного вживання.

Натомість письмові пояснення свідка суд визнав недопустимим доказом, оскільки вони суперечать матеріалам справи та відомостям протоколу про адміністративне правопорушення.

Інші об`єктивні докази на підтвердження вини хмельничанина у вчиненні інкримінованого йому правопорушення в матеріалах справи відсутні. Тому справу довелося закрити.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/464095-sud_dozvoliv_vigotovljati_samogon_dlja_vlasnogo_vhivannja”

Автор:

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

В Киеве внедорожник провалился под асфальт

Следующий материал

«Вы – дно»: Ольгу Бузову оскорбили вопросы Дмитрия Губерниева об алкоголе

Коментарии (0)