«Нова загроза Україні»: Фаріон накинулася на Разумкова через мову

«Нова загроза Україні»: Фаріон накинулася на Разумкова через мову
«Нова загроза Україні»: Фаріон накинулася на Разумкова через мову

Колишня народна депутатка від ВО «Свобода» та мовознавець Ірина Фаріон назвала спікера парламенту Дмитра Разумкова «новою загрозою України».

Об этом сообщает Вневоле

Про це Фаріон написала у своєму Telegram-каналі.

Фаріон поширила новину із брифінгу Дмитра Разумкова у Львові, де він заявив, що вважає, що законопроєкт про навчання у вишах іноземною мовою не загрожує державній.

«Ось цей бидлюк – нова загроза Україні. Воно гірше за клоуна, бо деколи клепку вмикає. І то Українофобську. Кожна самодостатня країна просуває свою мову на міжнародному ринку і перетворює її у валюту. Тільки цей совковий мотлох з колонізованим мозком далі всучує вишам колоніЯльну мовну модель», – написала колишня депутатка.

Вона також зазначила: «Суть не грошах, що ніби зароблятимуть виші – суть у системній війні з українською мовою і блокуванні її на міжнародній арені і в середині країни. За начебто прагматичною метою насправді криється політичне завдання протягування рускава міра у виші, що є стратегічним завданням кремля. До речі, іноземці, на відміну від цього совка, за рік щебечуть українською. Натомість у разумкових на то розуму нема».


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/463342-nova_zagroza_ukrajini_farion_nakinulasja_na_razumkova_cherez_movu”

Автор:
Предыдущий материал

Конвертатор и обнальщик Хидирян Мисак Оганесович: биография зачищенная из интернета

Следующий материал

Святой великомученик Волынец и его Белое Братство. Часть первая

Коментарии (0)