“Розкраданні коштів “Запоріжжяобленерго”: ексдепутат прийшов на засідання п’яним 

Судове засідання щодо розкрадання коштів “Запоріжжяобленерго” довелося перенести через підозрюваного — ексдепутата Дмитра Крючкова, який прийшов на розгляд своєї справи у нетверезому стані, передає УП.

elektroenergia Фото: УП

Розпочинаючи засідання Вищого антикорупційного суду 11 червня, головуючий суддя Віктор Ногачевський відзначив, що Крючков запізнився майже на пів години. Суддя попросив обвинуваченого встати, та попросив пояснень, бо Крючков заходив до зали нетвердою ходою і має почервонілі очі.

Об этом сообщает Сити невс

Обвинувачений зазнався що напередодні вживав алкоголь, бо "був на дні народження".

Суддя поцікавився, скільки Крючков випив і що вживав.

Екснардеп відповів, що святкування, мовляв, закінчилося по 1 ночі і випив він 300 грамів горілки.

Суддя скрушно зауважив, що вищі спеціалізовані суди не є серед суб’єктів, які можуть притягнути до відповідальності за неповагу до суду.

Він відзначив, що обвинувачений досі є у стані алкогольного сп’яніння і не зможе належним чином здійснювати свій захист, тому судове засідання переноситься на іншу дату.

"Я пам’ятаю, який ви були активних на інших засіданнях, ми заслуховувались вашими показаннями, а сьогодні у вас язик заплітається. Як ви планували брати участь у засіданні в такому стані?

Наступне засідання — 12 липня о 9 годині. Будемо сподіватися, всі будуть здорові. Там близько 7 липня… я вже переживаю, це Івана (свято –ред.). Ви нормально будете? Не Іванович ніби. Ладно, робимо перерву, немає що тут говорити", - сказав суддя.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Литва створить табір для біженців з Білорусі

Читати також:
По всій Україна у вихідні дні будуть працювати 50 центрів вакцинації
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/rozkradanni-koshtiv-zaporizhzhyaoblenergo-eksdeputat-pryjshov-na-zasidannya-pyanym/”

Автор:
Предыдущий материал

В Воронеже умер вор в законе Олег Плотников

Следующий материал

Скандал в правительстве: замминистра экономики уходит из-за лоббизма?

Коментарии (0)