У Північній Кореї анонсували проведення пленуму ЦК партії

У Північній Кореї анонсували проведення пленуму ЦК партії
У Північній Кореї анонсували проведення пленуму ЦК партії

Політбюро Центрального комітету (ЦК) Трудової партії Кореї (ТПК) прийняло рішення скликати на початку червня пленум ЦК партії.

Об этом сообщает Стрелочник

Як повідомило в суботу Центральне телеграфне агентство Кореї (ЦТАК), перше засідання Політбюро ЦК ТПК восьмого скликання пройшло в п’ятницю під головуванням лідера КНДР і генерального секретаря ТПК Кім Чен Ина, – пише УНН.

“Шановний генеральний секретар підкреслив, що на даний момент необхідно скликати пленум ЦК партії і точно підсумувати загальний стан державних справ першого півріччя, вжити додаткових заходів щодо своєчасного виправлення відхилень”, — йдеться в повідомленні ЦТАК.

“Політбюро ЦК ТПК вирішило скликати III пленум ЦК партії восьмого скликання в першій декаді червня, щоб підвести проміжні підсумки стану виконання головної політики партії і держави 2021 року”, — зазначено в повідомленні.

“Шановний генеральний секретар зазначив, що через сформовані несприятливі суб’єктивні і об’єктивні умови і обстановку благополучний розвиток державної справи наштовхується на багато викликів і обмеження. Але завдяки ідейному ентузіазму і бойовому духу опори на власні сили всієї партії і всього народу, які надзвичайно підняв VIII з’їзд партії, перспективно просуваються багато запланованих робіт”, — зазначено в повідомленні.

В ході засідання Кім Чен Ин узагальнив і проаналізував виконання основних політичних завдань першого півріччя цього року по галузях. Він підкреслив, що з урахуванням поточної внутрішньої і зовнішньої обстановки партія і уряд повинні взяти на себе найважливішу місію і відповідальність. Лідер КНДР зазначив, що боротьба за стабілізацію і поліпшення економічної роботи і народного життя повинні стати пріоритетом на даному етапі.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/462004-u_pivnichnij_koreji_anonsuvali_provedennja_plenumu_tsk_partiji”

Автор:

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Намагалися вивезти до Польщі: на митниці перехопили партію ліків на 10 млн гривень

Следующий материал

СМИ: Россия отправила в Германию 200 секретных агентов

Коментарии (0)