ЗМІ: У ексзаступника міністра освіти Суліми знайшли громадянство Росії та незадеклароване майно 

Громадська організація “Червоний губер” опублікувала розслідування про ексзаступника міністра освіти Табачника Євгенія Суліма. Повідомляється, що у нього знайшли незадеклароване майно та громадянство Росії, передає

sulima Фото: Sergey Mukaelyants

Після революції 2014 року заступник Табачника переїхав до Москви, де працював в Московському державному університеті.

Об этом сообщает Прокурорська правда

Також у чиновника часів Януковича була Audi A5, на якій він пересувався, проживаючи в Москві. Паспорт пан отримав в 2016 році. Його дочка в той час називала Москву «своєї нової фортецею».

У 2019 сім’я Суліми повернулася в Україну. Тут Суліма отримав посаду директора інституту в Університеті державної фіскальної служби, а його дружина Лілія стала начальницею ірпінської податкової інспекції.

До того ж Суліма, за рішенням суду, відновили в статусі члена-кореспондента Національної академії педагогічних наук. Позбавили його цього статусу більшістю голосів, тому що той хотів приєднатися до російської академії наук.

Використовуючи фотографії з соціальних мереж також вдалося знайти і великий особняк з власним озером та фонтаном, який був записаний на дочку, коли тій ледь виповнилося 17 років.

Згідно з декларацією дружини, Суліма володіє 4,7 біткоіни і активами вартістю більше 50 мільйонів гривень, заробленими під час роботи на державних посадах.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Меркель закликає негайно звільнити Протасевича.

Читати також:
Донецька область перейшла в “жовту” зону карантину
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/zmi-u-ekszastupnyka-ministra-osvity-sulimy-znajshly-gromadyanstvo-rosiyi-ta-nezadeklarovane-majno/”

Автор:
Предыдущий материал

Немецкая Lufthansa прекращает летать над Беларусью

Следующий материал

Федянин Валерий и "Магия" миллиардов Юрия Божко

Коментарии (0)