В уряді запропонували монетизувати пільги на проїзд у громадському транспорті

В уряді запропонували монетизувати пільги на проїзд у громадському транспорті
В уряді запропонували монетизувати пільги на проїзд у громадському транспорті

Пільги на проїзд у громадському транспорті повинні бути монетизовані. Тарифи на проїзд мають відповідати ринковим умовам.

Об этом сообщает Правда ЮА

Таку думку виданню Оbozrevatel висловив міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов

"Від минулого року ми працюємо над тим, щоб монетизувати пільги, тому що в нас є достатньо велика кількість людей, які користуються ними. Від цього страждають і перевізники, і місцеві органи влади, і люди, які такі пільги мають", – зауважив він.

За словами чиновника, місцева влада кожного окремого населеного пункту повинна ухвалити найбільш прийнятне рішення щодо вартості проїзду в громадському транспорті, зважаючи на усі обставини.

"Якщо місцева влада бере на себе дотування того чи іншого виду транспорту, в одному з великих міст запроваджується безплатний проїзд в громадському транспорті для місцевих мешканців, вони повинні розуміти, що вони на плечі платників податків конкретного міста чи міської територіальної громади кладуть видатки на дотування цього транспорту", – сказав Немчінов.

"Якщо вони хочуть, щоб це були ринкові ціни, відповідно, вони повинні про це комунікувати зі своїми громадами. На то вони й місцева влада, щоб це вирішувати", – наголосив він.

Водночас чиновник заявив, що переконаний у необхідності монетизації пільг на проїзд у громадському транспорті з низки причин.

"Є люди, які не користуються громадським транспортом, але мають пільгу, і є люди, які користуються постійно, але через обмеження перевізників, рішення місцевих рад скористатися пільговим проїздом не можуть", – зауважив він.

Тому "найкращим варіантом є монетизація цих пільг і використання цих коштів на власні потреби", – підсумував Немчінов.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/458831-v_urjadi_zaproponuvali_monetizuvati_piljgi_na_projizd_u_gromadsjkomu_transporti”

Автор:
Предыдущий материал

Комаров Игорь Анатольевич

Следующий материал

Корсик Александр - «монетизация кресла»

Коментарии (0)