У миколаївському кінологічному центрі поліцейські розпочали модернізацію матеріально-технічної бази

Проінспектувати роботу кінологічної служби та оглянути перші відремонтовані п’ять вольєрів до кінологічного центру прибув начальник ГУНП в Миколаївській області полковник поліції Сергій Шайхет.

Об этом сообщает Прокурорська правда

Задля належного функціонування та гідного утримання службових собак за ініціативи керівництва поліції розпочалась переобладнання центру, який є потужною базою для підготовки собак.

-Реконструкцію у кінологічному центрі ми вирішили розпочати з відбудови вольєрів, і вже сьогодні п’ять вихованців переїдуть до своїх нових помешкань. Вважаю, що для гідного результату потрібна постійне удосконалення та модернізація матеріально-технічної бази, — зазначив Сергій Шайхет.

Зараз у КЦ утримуються 29 вихованців, серед яких німецькі, бельгійські та швейцарські вівчарки, лабрадори, кане-корсо та спаніель. Вони допомагають поліцейським у розшуку людей по слідах, пошуку людських останків, наркотичних засобів, вибухових речовин, зброї та боєприпасів.

Але головний скарб кінологічного центру — це люди, професіонали своєї справи, кращих із яких начальник обласного главку поліції нагородив відзнаками та почесними грамотами.

Також кінологи показали гостям, як працюють службові собаки: чотирилапі вихованці демонстрували вміння шукати предмети за запахом, долати смугу перешкод та затримувати злочинця.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/u-mykolayivskomu-kinologichnomu-czentri-policzejski-rozpochaly-modernizacziyu-materialno-tehnichnoyi-bazy/”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Одноклассник Галявиева рассказал о его любимых компьютерных играх

Следующий материал

Медведчук будет контратаковать Зеленского

Коментарии (0)