Росія вислала ще одного українського дипломата, Україні доведеться відповісти

Росія оголосила "persona non grata" співробітника посольства України в Москві. Він має покинути територію Російської Федерації до кінця дня 30 квітня. У відповідь МЗС України вишле ще одного російського дипломата з території України.


Про це повідомляється на сайті Міністерства закордонних справ Російської Федерації.


"У зв’язку з недружніми діями української сторони, яка 19 квітня оголосила "persona non grata" співробітника Посольства РФ в Києві, і на основі принципу взаємності за діяльність, несумісну з дипломатичним статусом, "persona non grata" оголошений співробітник посольства України в Росії", – йдеться у повідомленні.


У МЗС Росії повідомили, що відповідну ноту направили посольству України в Москві, та додали, що в разі продовження "ворожих дій" проти співробітників російських дипломатичних представництв в Україні робитимуться додаткові заходи щодо персоналу українського посольства тощо.


У Міністерстві закордонних справ України назвали висилку українського дипломата "черговою провокацією російської сторони".


"Оголошення дипломата посольства України в Москві "persona non grata" позбавлене логіки та не має під собою жодних причин. Таке рішення лише підтверджує обраний РФ курс на подальше загострення з Україною. Відповідь нашої держави на цю провокацію не забариться. Найближчим часом МЗС оголосить за принципом взаємності про висилку російського дипломата з території України", – розповів Суспільному речник МЗС Олег Ніколенко.


17 квітня ФСБ Росії повідомила про затримання у Санкт-Петербурзі консула Генерального консульства України Олександра Сосонюка.


У МЗС розцінили затримання українського консула як "чергову провокацію на тлі дестабілізаційних дій Росії". Також у міністерстві заявили про намір направити Росії ноту протесту.


МЗС Росії заявило про рішення вислати з країни українського консула Олександр Сосонюка. У відповідь Міністерство закордонних справ України закликало старшого дипломата посольства Росії в Україні залишити країну.


Джерело статті: “https://rupor.info/news/173541/rosiya-vislala-shche-odnogo-ukrayinskogo-diplomata-ukrayini-dovedetsya-vidpovisti/”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

С возрастом похмелье переносить проще

Следующий материал

За год число точек общепита в Украине сократилось на 20 %

Коментарии (0)