Вночі солдати М’янми вбили двох людей

Вночі солдати М’янми вбили двох людей
Вночі солдати М’янми вбили двох людей

Військові М’янми вночі відкрили вогонь у північному містечку Могок, загинули двоє осіб.

“Ми протестуємо там, де немає поліції або військових, а потім, коли ми чуємо, що вони приїжджають, ми швидко розходимось.

Я не хочу втратити жодного свого товариша, але ми будемо протестувати будь-якими способами, поки наша революція не переможе”, — заявив передвиборчий агітатор К’яв Мін Хтіке агентству Reuters з Давей перед проведенням мітингу біля центру міста.

Десятки мітингувальників зібралися у другому місті Мандалай. Подібна акція проходила і у місті Кьяукме на північному сході, де людини виходили із табличками з закликами до зовнішнього втручання для припинення насильства. За даними підрахунку активістської групи “Асоціація сприяння політичним в’язням”, кількість загиблих з 1 лютого склала 237.

Масові протести у М’янмі тривають з початку лютого після того, як 1 лютого військові країни відсторонили від влади цивільне керівництво країни на чолі з Аун Сан Су Чжі та оголосили надзвичайний стан, який триватиме протягом року. В країні вимикають інтернет, бо протестувальники використовують соцмережі для організації нових акцій і заходів.

Аун Сан Су Чжі та президент країни Він М’їн перебувають під арештом. Військові обґрунтовували свої дії заявами про маніпуляції на парламентських виборах в листопаді, на яких перемогла партія Су Чжі. Міжнародні спостерігачі називали вибори вільними і чесними. У низці країн світу засудили переворот і вимагають звільнення арештованих політиків.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/445742-vnochi_soldati_mjanmi_vbili_dvoh_ljudej”

Автор:

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Землею в окупованому Криму зможуть володіти тільки громадяни Росії

Следующий материал

Экс-управленцы «Открытия» обжаловали иск на 289 млрд рублей

Коментарии (0)