Арестович розповів, коли представлять новий план мирного врегулювання на Донбасі

Про це сказав радник глави української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Олексій Арестович в інтерв’ю телеканалу " ".

Об этом сообщает Антикор

Він нагадав, що цей план — ініціатива Франції та Німеччини, як посередників у нормандському форматі. Документ містить так звані кластери перемир’я та заснований на домовленостях, які були раніше досягнуті в межах нормандського і мінського форматів.

"Там нічого принципово нового немає, і тим більше немає перетину "червоних ліній"... Цей план — це ніщо інше, як спроба прив’язати до календаря конкретні дії для виконання угод, досягнутих у нормандському та мінському форматах", — сказав Арестович.

За його словами, документ зараз не презентують громадськості, тому що він не погоджений усіма сторонами. На цей час його попередньо узгодили Франція, Німеччина та Україна, чекають реакцію на документ з боку Росії. "Чому його не демонструють широкій публіці? Тому що ще в 2014 році сторони домовилися: щоб уникнути розмов-пересудів, інформаційного впливу, неправомірних чуток — не повідомляти те, про що домовляються, до моменту, коли буде укладено угоду. Щоб уникнути тиску на переговори медійного, інформаційного, політичного. Тому інформація зберігається так конфіденційно", — пояснив представник ТКГ.

Арестович повідомив, що й сам не обізнаний з деталями документа, "знаю лише загальні риси".

В інтерв’ю Арестович зазначив, що російська сторона знає про цей план. Однак, судячи з її заяв про те, що вона нібито не чула про план, РФ не хоче мати з ним справу.

Джерело:

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/arestovych-rozpoviv-koly-predstavlyat-novyj-plan-myrnogo-vregulyuvannya-na-donbasi/”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Во Львове нашли конверт-центр с оборотом в 1,7 млрд гривен

Следующий материал

После праздничного застолья 8 марта мужчина избил соседку: через день женщина умерла

Коментарии (0)