В Україні почнуть видавати міжнародне свідоцтво про вакцинацію: що потрібно знати

Україна планує видавати міжнародне свідоцтво про вакцинацію від Covid-19 і не запроваджуватиме жодних "імунних паспортів".

Об этом сообщает Правда ЮА


Як повідомляє Telegram-канал МОЗ "Коронавірус інфо", про це заявив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.


Він додав, що вимоги до міжнародного свідоцтва про вакцинацію чітко визначені міжнародними медико-санітарними правилами.


За словами Ляшка, якщо певна країна вимагатиме при перетині кордону міжнародне свідоцтво про вакцинацію проти COVID-19, українці отримуватимуть таку безкоштовну довідку в два кліка.


"Але впроваджувати і вимагати довідку про щеплення проти COVID-19 зараз не варто. Я повністю поділяю думку голови Європейського регіонального бюро ВООЗ Ганса Клюге, який публічно застерігає Єврокомісію від планів ввести документи про вакцинацію проти COVID-19", — резюмував Віктор Ляшко.


Як повідомляв "Апостроф", раніше Віктор Ляшко заявив, що українці не мають права вибору вакцини від коронавірусу в рамках масштабної вакцинації.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2021-03-15/v-ukraine-nachnut-vyidavat-mejdunarodnoe-svidetelstvo-o-vaktsinatsii-chto-nujno-znat/225848”

Автор:
Предыдущий материал

«Пред’являйте звинувачення Коломойському». Порошенко закликав Зеленського до рішучих дій

Следующий материал

Как живет дочь погибшего брата Лазарева

Коментарии (0)