Щоб Україна могла протистояти пандемії, ми розробили надчутливі тести на COVID-19, – розробник

В сучасних пандемічних умовах важливо розуміти, що треба нарешті навчитися швидко і якісно тестувати велику кількість людей в зоні чергового спалаху COVID-19. Тільки так можна тримати пандемію під контролем надалі. Саме для такого контролю пандемії створені українські ІФА-тести DIA®-SARS-CoV-2-Ag-R на антиген, які можуть визначати COVID-19 навіть серед хворих на незавершеній стадії інкубаційного періоду. Таким чином Україна може визначати та ізолювати людей до того, як вони стануть заразними і почнуть поширювати хворобу. Про це в коментарі УНН розповів головний технолог компанії і один з розробників “Діапроф-Мед” Андрій Горлов.

“Безумовно, ми розробили ІФА-тест на антиген для контролю над пандемією COVID-19 в Україні. У низці випробувань ми підтвердили його точність і достовірність, а також кореляцію з результатами ПЛР-методу. І ми здатні за допомогою цього тесту виявляти COVID-19 за 7 діб до появи перших симптомів. Це означає, що з його допомогою ми здатні визначати вірус під час інкубаційного періоду”, – розповів учений.

Окремо Горлов підкреслив, що можливості для повсюдного проведення українського ІФА-тесту на антиген перевищують в сотні разів можливості проведення ПЛР-аналізу, що перетворює український тест на єдиний можливий інструмент для масового скринінгу населення.

Читайте також: У “слуг народу” будуть розбиратися, чому держлабораторії не закуповують вітчизняні тести на COVID-19

“Це потужний інструмент для масового скринінгу населення. Тому що потужності проведення ІФА-тестування за допомогою нашого диагностикума в сотні разів перевищують потужності по ПЛР, які є в Україні. При цьому вартість такого тесту на порядок менше складного ПЛР”, – пояснив Горлов.

Доповнення

Нагадаємо, головний лікар Маріупольської міської лікарні швидкої медичної допомоги Сергій Орлеанський вважає, що безсимптомний носій є двигуном пандемії, який поширює COVID-19. Дослідження на імунітет до коронавірусу, проведені в Маріуполі, показали, що 40% населення перехворіли без симптомів, не здогадуючись про свій інфекційний статус. Тому масове тестування, на його думку, є ефективним методом стримування поширення COVID-19.

Об этом сообщает Вневоле


Джерело статті: “http://www.ukrpress.info/2021/03/13/aby-ukraina-mogla-protystoyaty-pandemii-my/”

Автор:
Предыдущий материал

«Каждый настоящий белорус сегодня является лидером»

Следующий материал

В Волгограде мошенники украли у главбуха стоматологии 5,4 млн рублей

Коментарии (0)