Чим займатиметься Служба контролю громадського транспорту в Житомирі та як виявлятимуть «зайців»

10 березня на сайті Житомирської міської ради опублікували проєкт рішення виконкому «Про впровадження Служби контролю громадського транспорту Житомирської міської територіальної громади».

Об этом сообщает МЕТЛОР

12 березня журналістам Житомир.info міський голова Сергій Сухомлин розповів, які обов’язки будуть покладені на цю службу.


На сьогодні в трамвайно-тролейбусному управлінні налічують близько 40 контролерів. З 1 квітня працівників планують перевести до іншої комунальної установи задля покращення ефективності контролю за пасажирськими перевезеннями. Таким чином у місті з’явиться нова служба контролю громадського транспорту.

«Це фактично передача функцій по контролю з трамвайно-тролейбусного управління на КП «Житомиртранспорт». Бо наразі у нас склалася така ситуація, що ТТУ збирає виторг і служба контролю контролює, як виторг збирається. Для того, щоб не було такої зв’язки, ми розвиваємо функції збору виторгу й контролю. Фактично ми не збільшуємо (кількість працівників), це ті ж самі люди переходять на інше підприємство і працюють вже по контролю. Вони працюють за своїм графіком. Ми бачимо, що недостатньо ефективна робота, коли вони працюють на одному підприємстві. Бо іноді кондуктору незручно щось додатково перевірити, адже у них за ці (роки) складалися якісь відносини. Саме для цього ми розриваємо ці дві функції», – пояснив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

У майбутньому в громадської у транспорті планують використовувати автоматизовану систему обліку пасажиропотоку, тоді контролери будуть працювати по маршрутах, на яких система зафіксує порушення.

«Ми вже тестували одну систему, зараз будемо тестувати ще одну систему, яка дозволяє рахувати кількість пасажирів, яку перевозить той чи інший автобус, тролейбус. Коли у нас буде онлайн-виторг, люди зайшли, оплатили, провалідували свій білет, наприклад, 50 пасажирів оплатили, ми побачимо, що система показала 70 людей. Вона має свою похибку приблизно 7%, але вона дозволяє виявити, у якому тролейбусі є так звані зайці? Тоді може виїжджати бригада контролерів, знаючи, що там є неоплачений проїзд?, – говорить Сергій Сухомлин.

Наразі створення служби контролю громадського транспорту має погодити виконавчий комітет.

Чому в Житомирі деяких приватних маршруток досі немає в системі Dozor та коли запрацює функція NFC, дивіться у відеосюжеті від 16 лютого 2021

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці січня 2021 в житомирських маршрутках №25 «Вул. Саєнка – Гідропарк» з’явилися оголошення з таким текстом: «У зв’язку з карантином з 01.01.2021 у салоні лише два льготних місця». Тоді у мерії зазначили, що самовільно обмежувати кількість пільгових місць перевізники не мають права, тож обіцяли розібратися у цій ситуації.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram

Джерело статті: “https://www.zhitomir.info/news_198754.html”

Автор:
Предыдущий материал

Байден дал "зеленый свет" на озвучивание обвинений губернатору Нью-Йорка в домогательствах

Следующий материал

«Динамо» в ОАЭ: отчет о первом матче

Коментарии (0)