Громадські діячі Чернігівщини долучаються до кампанії вакцинації від COVID-19 (Фото)

Громадські діячі Чернігівщини долучаються до кампанії вакцинації від COVID-19 (Фото)
  • Громадські діячі Чернігівщини долучаються до кампанії вакцинації від COVID-19 (Фото)
  • Громадські діячі Чернігівщини долучаються до кампанії вакцинації від COVID-19 (Фото)

Нещодавно Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов підписав наказ, яким дозволив робити щеплення у першій хвилі громадським діячам, діячам культури та спорту, лідерам релігійних спільнот, іншим персонам, які мають авторитет у суспільстві. Ця умова діє в разі, якщо залишаються “вільні” дози вакцини і учасників “першої хвилі” не вистачає.

Об этом сообщает Стрелочник

Після оприлюднення наказу обласний центр громадського здоров’я сформував резервний список громадських діячів (який наповнюється досі) і у випадку залишків з бажаючими зв’язується координатор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як проводиться вакцинація від COVID-19 на Чернігівщині

«Коли дізналась, що з’явилась можливість вакцинуватися від «ковіду», я подзвонила координаторам і повідомила, що раптом так вийде, що відкрили флакон, а хтось із медиків не зможе чи не захоче вакцинуватися і дозу доведеться утилізувати, то я готова приїхати будь-якого дня куди скажете», – розповіла шеф-редакторка Бюро новин Чернігівської філії Національної телерадіокомпанії України Алла Скорик. Вона наголосила, що, на її думку, медиків дійсно потрібно захистити попереду всіх, але вакцина не може пропадати.

Ще одна громадська діячка Ольга Палькова-Свірчевська, у своєму дописі в соцмережі написала: «…У флаконі 10 доз вакцини. Строк зберігання дуже малий. Залишки вакцини необхідно утилізувати. А це втрачені гроші і не вакциновані люди. Тому за наказом 369 МОЗ дозу можуть віддати комусь з черги очікування.

Дозволено щепити невикористаною дозою медиків, військових, а також громадських та публічних діячів, спортсменів, діячів культури тощо для популяризації вакцинації. Нещодавно дозволили щепити підприємців, що працюють в медичній сфері… P.s. Ніяково іти в одну чергу з медиками, зле, що знову маєм ручне управління, але моя безпека і здоров’я – лише моя відповідальність. Чого і вам бажаю».

Загалом на Чернігівщині вже вакциновано понад 30 бажаючих зі списку очікування. Усі вони почувають себе добре, з побічними реакціями до медиків не звертались. Багато хто з них інформує про свій стан у фейсбуці.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте також


    Рятувальники дезінфікують вулиці Чернігова (Фото)
    11 нових випадків коронавірусу зафіксували на Чернігівщині за добу
    В Чернігові банки пропонують нові “карантинні” послуги

Джерело статті: “https://cheline.com.ua/koronavirus/gromadski-diyachi-chernigivshhini-doluchayutsya-do-kampaniyi-vaktsinatsiyi-vid-covid-19-foto-249805”

Автор:
Предыдущий материал

Реальное падение продолжительности жизни, по мнению демографа, может быть еще больше

Следующий материал

Южный вестибюль станции метро “Почайна” не будет работать ближайшие 4 дня

Коментарии (0)