Субсидію на оплату ЖКП можуть дати на винаймане житло – Лазебна

Субсидію на оплату ЖКП можуть дати студентам, які живуть в орендованих квартирах, повідомила Лазебна

В Україні субсидію на оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП) зможуть дати орендарям і студентам, які живуть в орендованих квартирах. Про це в інтерв’ю виданню "Факти", опублікованому 11 березня, розповіла міністерка соціальної політики Марина Лазебна.

Об этом сообщает Политика ЮА

"Орендарі мають право звернутися за призначенням допомоги за фактичним місцем проживання, долучивши договір оренди до заяви і декларації", – повідомила Лазебна.

Вона зазначила, що субсидію орендарям призначають із місяця їх звернення до кінця опалювального сезону.

"Але не більш як до кінця місяця, в якому закінчується строк дії договору оренди житла", – уточнила міністр.

За її словами, на субсидію також можуть розраховувати студенти, які живуть в орендованих квартирах.

"Процедура ідентична, як і у випадку з орендарями. Якщо вони навчаються на денній формі навчання в закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої освіти, вищої освіти, про що потрібно зазначити в декларації", – підкреслила Лазебна.

За даними Мінсоцполітики, субсидії в Україні минулого року давали приблизно 3 млн домогосподарств. Середній розмір субсидії на початку року становив приблизно 1200₴ Після введення карантину через пандемію коронавірусної інфекції Кабінет Міністрів збільшив розмір субсидій. За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, у середньому виплати зросли на 300₴

У січні 2021 року Мінсоцполітики повідомляло, що субсидії виділяють понад 3,1 млн домогосподарств, середній розмір виплати становить приблизно 1633₴ Шмигаль 18 січня пообіцяв зберегти субсидії на комунальні послуги в повному обсязі.

Раніше в Мінсоцполітики роз’яснювали, для кого в Україні не передбачено субсидій на оплату ЖКП. Зокрема, субсидій не матимуть орендодавці, які не задекларували доходів від здавання майна в оренду.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/subsidiju-na-oplatu-zhkp-mozhna-otrimati-na-znimne-zhitlo-lazebnaja-1543550.html”

Автор:
Предыдущий материал

Закон выживания: зачем нужно очищение украинского страхового рынка

Следующий материал

«Любительница халявы» – начальница одесской налоговой Шадевская заказывает у подчиненных дорогие подарки

Коментарии (0)