Весняний сніг на Буковині. Дорожники розчищають та обробляють шляхи

Весняний сніг на Буковині. Дорожники розчищають та обробляють шляхи

Буковину припорошило «весняним» снігом. Зокрема, за минулі дні найбільше його випало на Путильщині – до 40 сантиметрів снігу. Наразі в області для усунення наслідків негоди на дорогах місцевого значення працює 6 одиниць техніки та 11 людей. Про це інформує Управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг Чернівецької ОДА.

Об этом сообщает Стрелочник

Також тривають роботи з розчищення від снігу та обробки протиожеледними матеріалами автодоріг державного значення.

Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області, в ніч проти 11 березня 2021 року для ліквідації наслідків снігопаду задіяли 31 одиницю техніки. Аварійно-небезпечні ділянки доріг – спуски, підйоми, повороти, перехрестя, шляхопроводи, мости – вручну підсипали 98 робітників. Для цього використали 290 тонн піщано-сольової суміші. Наразі на дорогах Буковини проїзд забезпечений, а дорожнє покриття – мокре.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/vesnyaniy-snig-na-bukovini-dorozhniki-rozchischayut-ta-obroblyayut-shlyahi-404076”

Автор:
Предыдущий материал

Наполеон, Ленин, Черчилль, Ярослав Мудрый, Пушкин, Махно, Трамп, Лукашенко, Кличко, Порошенко…  Зависит  ли  ум  от  роста? « Хроніки та Коментарі

Следующий материал

Британская певица Адель отказалась платить алименты экс-супругу

Коментарии (0)