Слуга народу затвердить нову редакцію статуту та змінить організаційну структуру партії

Слуга народу затвердить нову редакцію статуту та змінить організаційну структуру партії
последние новости в Украине останні новини в Україні

Представники "Слуги народу" вирішили змінити організаційну структуру партії. На з’їзді 13 березня вони обговорять питання.

Об этом сообщает Стрелочник

Планується зафіксувати зміни в новій редакції статуту. Про це 10 березня Олександр Корнієнко, голова партії, повідомив в коментарі "Інтерфакс-Україна".

Депутати на заході мають намір розглянути партійну доктрину. Документ підтвердить основні принципи партії, розширить і деталізує завдання.

Політик зазначив, що відповідні норми не змінять партійну програму або ідеологію. Зі слів Корнієнка, доктрина забезпечить "єдине розуміння завдань та цілей всередині великої команди".

Корнієнко пояснив, що настав "час переорієнтуватися зі штабної електоральної роботи на системний вплив на державну і місцеву політику всіх рівнів". Після проведення місцевих виборів у жовтні чисельність партії зросла до 7 тисяч представників у кожному регіоні країни.

Раніше ASPI news опублікувало думку експерта про підсумки роботи фракції "Слуга народу" у 2020 році. Також "Слуга народу" отримає майже половину коштів, виділених на фінансування політичних партій в Україні у 2021 році.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/sluga-narodu-zatverdit-novu-redakciyu-statutu-ta-zminit-organizaciynu-strukturu”

Автор:
Предыдущий материал

Белый дом хочет знать все о незаконном обороте товаров

Следующий материал

У Стрийському районі перехожий врятував чоловіка із пожежі

Коментарии (0)