«Геос» — житло майбутнього?

«Геос» — житло майбутнього?

Забудовники обіцяють «місто у місті» з власними школами, садками й крамницями, але наразі навколо будмайданчику – непролазні хащі. Чому за 4 роки, які відома компанія «Геос» зводить у Голосієві ЖК «Оранж Сіті», будинки і досі не ввели в експлуатацію? Чи зможуть взагалі інвестори колись заселитися у власні домівки? Та чому дорога до комплексу може виявитись смертельною? Дивіться у новому випуску програми «Шоб я так жив» з Анною Закутською.


Об этом информирует Aferist.news со ссылкой на stopcor.org

Об этом сообщает Информбюро

За традицією, авторка програми відправила запит до житлового комплексу «Оранж Сіті» ще за місяць до початку зйомок. Але відповіді досі так і не отримала. Тож довелося зателефонувати до відділу продажу, точніше, до центрального офісу компанії-забудовника «Геос», аби дізнатися, чи розглянули воно запит і чи готові говорити?

Менеджер повідомила, що передала запит керівництву, однак зворотного зв’язку не було. Тож до відділу продажу вирушив наш журналіст.

Там йому повідомили: вартість однокімнатної квартири за 100-відсоткової оплати сягає 22 тисяч гривень за квадрат або 1,4 млн₴ При розстрочці ж щомісячний платіж складатиме 80 тисяч гривень.

ORANGE_CITY__2

А тепер увага: заходимо на сайт державної електронної системи будівництва. І зараз ми дізнаємося, чому ДАБІ відмовляла у сертифікаті готовності об’єкта. Причини — перед вами: відсутність благоустрою, парковок, озеленення, обробки зовнішнього фасаду, та головне – немає ані технічного паспорту, ані документів на інженерні мережі.

Комплекс розташований подалі від цивілізації. Сюди навіть громадський транспорт не ходить. Поруч – цементний завод і улюблене місце нечистої сили – Лиса гора. Хоча поціновувачам дикої природи є де розгулятися. Навкруги – майже непролазні хащі.

ORANGE_CITY__1

До слова, завдяки віддаленості, колись на місці нинішнього будмайданчика отаборилися роми. Проте ані пункту поліції, ані інших необхідних закладів для комфортного, а головне – безпечного життя, тут немає. За словами місцевих, сюди не доїжджає навіть звичайний патруль, бо «зверху гаражі, а знизу – яма, відстійник для каналізації».

А дорога до метро у прямому сенсі може стати смертельною. Адже іншого шляху, окрім як іти через залізничний переїзд – немає. І будь-якої миті тут може пролетіти швидкісний потяг.


Джерело статті: “https://aferist.news/geos-zhitlo-majbutnogo/”

Автор:
Предыдущий материал

Нераскрытое убийство. Павел Шеремет

Следующий материал

Секс, біполярка і алкоголь: несвята біографія Тарас Шевченка (ВІДЕО)

Коментарии (0)