Посли G7 закликали Україну реформувати енергоринок

Посли країн "Великої сімки" 4 березня обговорили необхідність реформ в Україні

Посли країн "Групи семи" (G7) на зустрічі з керівництвом НАК "Нафтогаз України" обговорили нагальну потребу реформ заради функціонування лібералізованого й конкурентного енергоринку. Про це 4 березня повідомляють на сторінці групи у Twitter.

Об этом сообщает Прокурорська правда

"Під час зустрічі з головою правління НАК "Нафтогаз України" Андрієм Коболєвим посли G7 обговорили нагальну потребу реформ і впровадження практик, які забезпечать умови для функціонування лібералізованого й конкурентного енергоринку та вдосконалення корпоративного управління відповідно до стандартів Організації економічного співробітництва та розвитку", – ідеться в повідомленні.

Во время зустрічі з @NaftogazUkraine посли G7 обговорили Нагальне потребу в реформах и впровадженні практик, что забезпечать умови для Функціонування лібералізованого и конкурентного енергоринку та удосконалення корпоративного управління, согласно зі стандартами ОЕСР. 1/2

— G7AmbReformUA (@ G7AmbReformUA) March 4, 2021

Посли зазначили, що подальші кроки в цьому напрямі допоможуть Україні залучати інвестиції та виконувати свої міжнародні зобов’язання.

Подальші кроки у цьом керунку допоможуть залучаті інвестиції та Виконувати свои міжнародні зобов’язання. 2/2

— G7AmbReformUA (@ G7AmbReformUA) March 4, 2021

До складу G7 входять США, Італія, Японія, Канада, Франція, Німеччина і Великобританія.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/posli-g7-zaklikali-ukrajinu-reformuvati-energorinok-1542822.html”

Автор:
Предыдущий материал

Объём заказов на доставку из гипермаркетов в Петербурге вырос в 11 раз

Следующий материал

Долой респираторы! Третья волна COVID-19 загоняет Европу в социализм

Коментарии (0)