Південна Корея схвалила використання вакцини Pfizer від COVID-19

Південна Корея схвалила використання вакцини Pfizer від COVID-19


Управління з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів Республіки Корея видало дозвіл на використання вакцини американської компанії Pfizer для осіб старше 16 років.

Об этом сообщает Прокурорська правда


Про це в п’ятницю повідомило агентство Yonhap, передає УНН.


Вакцина Pfizer стала другою схваленою в країні після препарату британсько-шведської фірми AstraZeneca, яка отримала дозвіл 10 лютого. Влада домовилася з американською компанією про придбання доз для вакцинації 23 млн осіб, поставки почнуться вже в березні, відзначає Yonhap.
Проте на цей момент в країні вже декілька тисяч осіб були вакциновані препаратом Pfizer. Справа в тому що в рамках міжнародного механізму COVAX в Південну Корею були поставлені дози вакцини, розраховані на приблизно 56 тис. медичних працівників. Для цієї партії управління видало спеціальний дозвіл на імпорт.


Кампанія з вакцинації в Південній Кореї почалася 26 лютого. До теперішнього моменту щеплено майже 226 тис. осіб, з них 222 тис. отримали вакцину AstraZeneca. До листопада поточного року влада хоче сформувати імунітет від коронавірусу приблизно у 70% 52-мільйонного населення країни.


Нагадаємо, у США від коронавірусу вакцинували мавп.


Джерело статті: “https://informator.press/pivdenna-koreia-skhvalyla-vykorystannia-vaktsyny-pfizer-vid-covid-19/”

Автор:
Предыдущий материал

Коржаков ответил на слова Павловского о победе Ельцина на деньги олигархов

Следующий материал

Семья погибшего замгенпрокурора уехала жить в Лондон

Коментарии (0)