"Манчестер Сіті" повторив дивовижний рекорд "Арсеналу" в Англійській Прем’єр-лізі

У рамках стартового матчу 27-го туру Англійської Прем’єр-ліги беззаперечний лідер чемпіонату "Манчестер Сіті" передбачувано обіграв на "Етіхад" "Вулвергемптон" — 4:1.

Об этом сообщает Сити невс

При цьому перемога підопічним Хосепа Гвардіоли, незважаючи на великий рахунок, далася непередбачувано важко. Варто зазначити, що до 80-ї хвилини рахунок був рівним — 1:1.

Однак, в ендшпілі сил команді Нуну Ешпіріту Санту не вистачило.

Таким чином, "містяни" добилися 21-ої перемоги поспіль в поточному сезоні у всіх турнірах, тим самим продовживши свій унікальний рекорд для англійських клубів.

"Манчестер Сіті" зараз не програє в 28 іграх у всіх змаганнях (25 побед и 3 ничьи), що є повторенням їх клубного рекорду, який був встановлений з квітня по грудень 2017 року.

28 — Manchester City are now unbeaten in 28 games in all competitions (W25 D3), equalling their club record run of 28 between April and December 2017. Momentum. pic.twitter.com/Uxu5Q40K59

— OptaJoe (@OptaJoe) March 2, 2021

Крім того, це був 19-й поспіль матч в АПЛ, по ходу якого "МанСіті" ні хвилини не поступався в рахунку. Клуб з "Етіхад" повторив рекорд "Арсеналу", встановлений в сезоні 1998/99.

19 — Man City haven’t trailed for a single minute in any of their last 19 Premier League games – equalling Arsenal’s competition record of 19 consecutive games without falling behind, set between December 1998-May 1999. Relentless. pic.twitter.com/qg4EvDyVC9

В останній раз "Манчестер Сіті" програвав в матчі 9-го туру проти "Тоттенгема", який відбувся 21 листопада 2020 го року і закінчився перемогою "шпор" — 2:0. Відзначимо, що після тієї поразки "містяни" опустилися на 9-е місце в турнірній таблиці.