Помер перший глава МЗС України Зленко

Зленко з 1994-го до 1997 року очолював постійне представництво України в ООН

Перший міністр закордонних справ незалежної України Анатолій Зленко помер на 83-му році життя. Про це у Twitter 1 березня повідомив український дипломат Костянтин Єлісєєв.

Об этом сообщает Антикор

"З невимовним болем отримав трагічну звістку про те, що не стало першого глави МЗС незалежної України, мого вчителя і дипломатичного батька Анатолія Максимовича Зленка! Усе, чого я досяг у дипломатії, – завдяки його школі дипломатії. Щирі співчуття родині Зленка. Вічна пам’ять! – написав він.

З невімовною біллю получил трагічну звістку про ті, что Герасимчука первого глави МЗС незалежної України, мого вчителя и дипломатичного батька Анатолія Максимовича Зленка! Все, чого я досяг у діпломатії — Завдяк его школі діпломатії. Щирі Співчуття родіні Зленка. Вічна пам’ять!

— Kostiantyn Yelisieiev (@k_yelisieiev) March 1, 2021

Також про смерть Зленка повідомив у Facebook дипломат Маркіян Лубківський.

"Не маю слів. Не маю сліз. Пішов у вічність Анатолій Максимович Зленко – мій дорогий учитель, мій другий батько, моя наука, моя дипломатія... Як повірити, як прийняти? Вічна пам’ять і вічна слава патріарху української дипломатії", – написав він.

https://www.facebook.com/markian.lubkivskyi/posts/2742989125963701

Зленко очолював Міністерство закордонних справ України в 1991–1994-му і 2000–2003 роках. Із 1994-го до 1997 року очолював постійне представництво України в ООН.

З вересня 2010 року Зленко обіймав посаду віцепрезидента Київського славістичного університету та був главою Інституту славістики та міжнародних відносин.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/pomer-pershij-golova-mzs-ukrajini-zlenko-1541963.html”

Автор:
Предыдущий материал

Церковный календарь на март 2021: какие праздники отмечают

Следующий материал

1-ый министр иностранных дел Украины Анатолий Зленко: «Работа дипломата почти всем видится как череда приемов, балов и интриг, а сам дипломат — таким Джеймсом Бондом»

Коментарии (0)