Вінницький завод «Кристал» цьогоріч мають приватизувати. Акції оцінили у майже 90 мільйонів

Вінницький завод «Кристал» цьогоріч мають приватизувати. Акції оцінили у майже 90 мільйонів

  • Наталія КОРПАН
  • 1
  • 34
  • 1086
Вінницький завод «Кристал» цьогоріч мають приватизувати. Акції оцінили у майже 90 мільйонів
  • Вінницький завод «Кристал», що на вулиці 600-річчя, планують приватизувати у 2021 році. Про це дізнаємося на сайті Фонду державного майна.

Як читаємо на сторінці Фонду державного майна, пакет акцій (100%) акціонерного товариства «Вінницький завод «Кристал» в сумі 89 932 000 гривень готують до аукціону.

Об этом сообщает КОД ЮА

Зазначається, що завод включили до переліку об’єктів приватизації у листопаді 2020 року. А наказ Фонду про прийняття рішення про приватизацію виданий 15 грудня 2020-го.

Щоб отримати детальну інформацію, ми звернулися в Pегіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях. Зателефонували на телефон, який вказаний на офіційному сайті, у робочий час. Проте у слухавці почули: «Абонент відключений за несплату послуг зв’язку».

Ми зателефонували у прес-службу головного офісу Фонду. Там записали наш номер і обіцяли передати його прес-службі Вінницького відділення. І справді, за близько 15 хвилин нам зателефонували з регіонального відділення. Жінка представилася Інною, а після нашого звернення сказала, що запрошує нас на зустріч у Фонд, щоб отримати коментар безпосередньо від керівництва. Проте сказала, що їй потрібно уточнити, коли це можливо організувати у керівництва.

За кілька годин працівниця Фонду нам зателефонувала і сказала, що «ми б з радістю прокоментували, але бачимо, що ваш сайт є у списку заблокованих сайтів». Після нашого пояснення, що правоохоронці закрили кримінальне провадження по справі, нам знову сказали почекати, поки вони уточнять у керівництва.

Як бачимо на сайті Фонду, працюють вони в п’ятницю до 16.00, і до цього часу коментаря ми так і не отримати.

На території заводу має бути технопарк

Ще у 2019-му депутати погодили Концепцію розвитку інноваційно-технологічного парку «Кристал». За планами чиновників, протягом кількох років у колишніх будівлях заводу «Кристал» створять майданчик для навчання та розвитку бізнесу, що дасть до півтисячі робочих місць. Детальніше можна прочитати у нашій статті ТУТ.

Як йдеться в концепції розвитку технопарку «Кристал», в парку будуть класичні та клубні офіси, публічні простори, коворкінг, конференц-зал, Fab Lab (невелика майстерня, яка пропонує учасникам можливість виготовляти необхідні їм деталі на верстатах), лабораторії, навчальні центри для дітей та дорослих, Центр розвитку підприємництва, КП Вінницький муніципальний центр інновацій, відділення банку.

Як говорили чиновники, коли погодили план розвитку «Кристалу», у 2019-2020 року мають почати будувати технопарк, до 2022 року мають відкрити офіси та суміжну інфраструктуру «Кристалу». А протягом 2022-2027 років технопарк запрацює на повну потужність і матиме власну екосистему, яка забезпечуватиме усіма послугами її користувачів.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Podii/vinnitskiy-zavod-kristal-tsogorich-mayut-privatizuvati-aktsiyi-otsinil-11229819.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Андрей Исаев задержан во Франции.

Следующий материал

В Москве почтили память Бориса Немцова (фото)

Коментарии (0)