У Чернівецькій області 19 лютого госпіталізували рекордну кількість пацієнтів із коронавірусом – ОДА

У Чернівецькій області госпіталізували понад 1 тис. пацієнтів із коронавірусом

19 лютого в лікарні Чернівців протягом доби госпіталізували найбільшу кількість пацієнтів із коронавірусом від початку епідемії. Про це сказала заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак під час відеотрансляції у Facebook 20 лютого.

Об этом сообщает Прокурорська правда

"Минулий тиждень побив дуже багато рекордів, зокрема, у п’ятницю на Буковині зафіксували найбільшу кількість госпіталізацій за добу – 131. Такої кількості госпіталізованих людей ми за рік боротьби з COVID-19 ще не мали... І зараз у лікарнях нашої області перебуває максимальна кількість людей за весь рік – це 1029 пацієнтів, які потребують стаціонарного лікування", – сказала вона.

За словами Гусак, місця в лікарнях для пацієнтів із коронавірусом у Чернівецькій області зайнято на 55%. Із понеділка планують почати розгортати ще приблизно 500 ліжок.

"На сьогоднішній день ми маємо більше ніж 1500 ліжок із доступом до кисню. Із них 878 ліжок із киснем залишаються вільними. Медична система готова до боротьби з коронавірусом", – заявила вона.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

В Україні станом на 21 лютого коронавірус підтвердили в 1,3 млн осіб, 25,1 тис. пацієнтів померли, майже 1,15 млн видужало. У Чернівецькій області на COVID-19 захворіло 51 263 особи, 954 – померли, 43 752 – видужали.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/u-chernivetskij-oblasti-19-ljutogo-gospitalizuvali-rekordnu-kilkist-patsijentiv-z-koronavirusiv-oda-1540902.html”

Автор:

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Всем хорош, но слишком дорог

Следующий материал

Люди Березовского тянут Дмитрия Мазепина на дно

Коментарии (0)