Питання членства України в ЄС має вирішитися до кінця цього десятиліття, – Офіс президента

Питання членства України в ЄС має вирішитися до кінця цього десятиліття, – Офіс президента


У четвер, 18 лютого, відбулося засідання щодо стратегії європейської та євроатлантичної інтеграції, а також напрямів зовнішньої політики під головуванням президента Володимира Зеленського. Під час наради учасники обговорили членство України в Європейському союзі.

Об этом сообщает ПОЛИТМИКС


Про це повідомляє Офіс президента.


Зокрема, під час засідання обговорювалися питання виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом, її оновлення, а також інтеграції в ринки ЄС та Єдиний цифровий ринок Євросоюзу.
“Україна стає країною, де усім комфортно і безпечно, а членство в Європейському союзі перестало бути гіпотетичним – це питання часу, яке має вирішитися до кінця поточного десятиліття”, – йдеться в повідомленні.


Також на зустрічі йшлося про формування та просування позитивного іміджу України у світі.


“Україна – авторитетний і відповідальний член міжнародного співтовариства, вносить вагомий внесок у забезпечення глобальної і регіональної безпеки та стабільності, активно залучається до протидії новим викликам і загрозам”, – зауважив Зеленський.


Глава МЗС Дмитро Кулеба заявив, що його відомство також буде займатися захистом прав та інтересів України за кордоном, збереженням національної ідентичності, забезпеченням зовнішньоекономічних інтересів держави засобами економічної дипломатії.


Також обговорювалося забезпечення міжнародної підтримки у відновленні територіальної цілісності.


Нагадаємо, в НАТО готові як протистояти, так і співпрацювати з Росією.


Джерело статті: “https://informator.press/pytannia-chlenstva-ukrainy-v-yes-maie-vyrishytysia-do-kintsia-tsoho-desiatylittia-ofis-prezydenta/”

Автор:
Предыдущий материал

За кордоном накладено арешт на понад 500 млн доларів колишніх українських посадовців. Україна намагається їх повернути

Следующий материал

Південноафриканський штам коронавірусу здатний заразити велику кількість людей

Коментарии (0)