У поміч домовласнику. Корисна інформація про термін служби металочерепиці

У поміч домовласнику. Корисна інформація про термін служби металочерепиці
У поміч домовласнику. Корисна інформація про термін служби металочерепиці

Вона недорога, довговічна і практична, і саме тому так швидко завоювала першість на ринку серед великої кількості покрівельних покриттів. ТОВ "ЗАВОД "КМ" знає точно, що вибір домовласника на користь цього матеріалу завжди правильний і вдалий. Співпрацюючи з різними постачальниками сталі і знаючи все про цей виріб, ми маємо можливість допомогти кожному покупцеві у виборі найбільш придатною металевої черепиці. Реомендуємо ознайомитись з всім каталогом металочерепиці на сайті https://zavodkm.com.ua/

Об этом сообщает РуспресЩо являє собою структура металочерепиці?


Металева черепиця має досить просту структуру. Хоч вона і складається з декількох шарів, для кожного з них використовуються самі прості і доступні складові, і до них належить:


  1. Метал. Для того, щоб підстава покрівельного покриття було міцним і могло відрізнятися витривалістю, використовується не тільки метал, але і цілий ряд додаткових складів, що дозволяють зміцнити виріб. В даному випадку метал — це сталь, вона може мати товщину в діапазоні від 0,4 до 0,5 мм, мати різний склад. У складі стали можуть бути домішки, таке трапляється, коли виробник сировини намагається заощадити на виробництві металу.
  2. Цинк. Шар цинку наноситься по обидва боки стали. Для чого це потрібно? Щоб мінімізувати вплив вологи і опадів на метал, використовується саме цинкова складова. Вона істотно збільшує шанси зберегти цілісність вашого покриття і запобігти появі на ньому корозії і іржі. Іншими словами — збільшує термін служби металевого покрівельного матеріалу. Клас оцинковки визначається вмістом цинку в захисному шарі — його може бути від 100 до 275 г / м.кв.
  3. Полімер. Декоративним і одночасно захисним шаром виступає полімер. Незважаючи на те, що ринок пропонує продукцію в декількох варіантах полімерної захисту, найбільш затребувані варіанти серед простих домовласників — це глянсовий і матовий поліестер. Товщини матового шару буде дещо більше глянцевого аналога, тому і термін служби, і ціна виробу трохи відрізняється в цих двох варіаціях.

На що в першу чергу звернути увагу при виборі черепиці?


  • По-перше, на всі перераховані вище параметри вироби. Адже кожен з них має свій вплив на якість і тривалість служби, також визначає вартість продукції.
  • По-друге, на виробника. На ринку на сьогоднішній день представлено дуже багато продукції від різних заводів — як великих і знаменитих, так і маленьких виробничих компаній, про які немає ніякої інформації.
  • По-третє, на маркування. Єдиний спосіб переконатися в достовірності, заявленої продавцем інформації про продукт — це подивитися маркування на аркуші металочерепиці. Знаходиться вона всередині листа, тобто зовнішні дані вироби не змінюються при нанесенні лазером такого маркування. Але, на жаль, не вся продукція відрізняється її наявністю, буває і так, що навіть на якісних зразках вироби ви не знайдете абсолютно ніякої інформації.

Який термін служби даху з металочерепиці?


Коли домовласник вирішує купити металочерепицю, найбільш переконливими факторами вибору для нього стає той момент, що цей покрівельних матеріал має довгий термін служби, наприклад як у бітумної черепиці.


Залежно від якості сировини і використовуваних складових цей термін коливається від 15 до 50 років. Погодьтеся, дуже непогано для матеріалу, який в порівнянні з іншими покриттями можна назвати бюджетним.Що впливає на термін служби матеріалу?


Найбільший вплив на те, як довго прослужить ваша дах з металочерепиці, мають два найважливіші чинники:


  • Якість монтажу та дотримання технології укладання матеріалу.
  • Технічні характеристики самого покрівельного покриття.

Тому, якщо ви хочете подбати про те, щоб ваша дах був надійною і довговічною, вибирайте тільки якісну продукцію для покрівлі, яку завжди можна придбати у компанії ТОВ «ЗАВОД "КМ». Код ЕГРПОУ 43217770


Якість сталі відноситься і до профнастилу... з повним каталогом можна ознайомитись за посиланням https://zavodkm.com.ua/profnastil/


Полный текст материала с ФОТО и ВИДЕО читайте на нашем сайте.


Джерело статті: “http://novostiua.org/news/1198251-u_pomich_domovlasniku._korisna_informatsija_pro_termin_sluhbi_metalocherepitsi”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Байден о применении военной силы США в мире: лишь в крайних случаях

Следующий материал

Украина учтет рекомендации Европарламента в борьбе с коррупцией и проведении реформ – МИД

Коментарии (0)