Рік в СІЗО без вироку: апеляція прийняла рішення щодо Андрія Антоненка

У середу, 10 лютого, Київський апеляційний суд відмовив у зміні запобіжного заходу Андрію Антоненку, якого звинувачують у вбивстві журналіста Павла Шеремета. Обвинувачений, котрого заарештували ще 12 грудня 2019 року, буде перебувати під вартою в слідчому ізоляторі до 2 квітня.

Об этом сообщает PRO Компромат


Про це повідомляє "Суспільне", посилаючись на оголошене рішення суду.


Адвокати Антоненко клопотали про зміну запобіжного заходу з утримання під вартою на взяття на поруки. Сторона захисту стверджувала, що у прокурора немає жодного доказу провини, крім експертизи ходи.


"Це єдиний доказ, яким вони апелюють вже більше року. Немає ніяких свідків, нічого", - підкреслив один з адвокатів Антоненко.


Взяти обвинуваченого на поруки були готові півтора десятка чоловік.


"Я гарантую, що Антоненко приїжджатиме на всі засідання. І в сніг, і в бурю. Для мене, як публічної особи важливо зберегти своє ім’я. Тому я беру на себе цю відповідальність", — сказав один з поручителів, нардеп 8-го скликання Андрій Тетерів.


Прокурор Михайло Тішин, який представляє на судовому процесі звинувачення, стверджував, що існують ризики, через які відпускати з-під варти обвинуваченого не можна.


"Антоненко може ховатися від суду та впливати на свідків, спеціалістів і експертів, які ідентифікували особу, як ту, яка вчинила даний злочин", — заявив він.


В результаті суд залишив без змін запобіжний захід у вигляді утримання під вартою до 2 квітня.


Детальніше про розслідування справи про вбивство журналіста Шеремета, яке тягнеться вже понад рік, читайте в матеріалі "Апострофа": Експерт-каратист і нестиковка з ростом: чому зависла справа Шеремета


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2021-02-10/god-v-sizo-bez-prigovora-apellyatsiya-prinyala-reshenie-po-andreyu-antonenko/222680”

Автор:
Предыдущий материал

Березин Андрей Валерьевич и его криминальный Евроинвест снова в центре внимания правоохранителей

Следующий материал

Запад готовится ввести санкции против причастных к преследованию Навального. Кому они повредят, насколько сильно и какой в этом смысл?

Коментарии (0)