Хакери КНДР вкрали понад $300 млн на фінансування ядерних програм, – ЗМІПівнічнокорейські хакери викрали 300 мільйонів доларів для фінансування ядерних і балістичних ракетних програм країни.

Об этом сообщает Компромат


Про це йдеться у конфіденційній доповіді експертів ООН по Північній Кореї, яку отримав телеканал CNN через дипломатичне джерело в Раді Безпеки ООН, передає Укрінформ.


У документі режим лідера КНДР Кім Чен Ина звинувачується в проведенні “операцій проти фінансових установ і віртуальних обмінних пунктів” на підтримку економіки своєї країни у зв’язку з кризою.


Одна з неназваних країн, яка є членом ООН, стверджувала, що хакери викрали віртуальні активи на суму 316,4 млн доларів у період з 2019 по листопад 2020 року.


Зокрема, йдеться у звіті, північнокорейська влада за рахунок отриманих грошей змогла обслуговувати свої ядерні об’єкти, модернізувати інфраструктуру, що використовується для запуску балістичних ракет, продовжити виробництво матеріалів, що розщеплюються.


Як наголошується у документі, одна з країн, що входять в ООН, заявила, що КНДР з великою ймовірністю може оснастити ядерними боєголовками свої балістичні ракети будь-якої дальності.


Зазначається, що викладена у звіті інформація була отримана від країн-учасниць ООН, спецслужб, ЗМІ, а також від громадян КНДР, яким вдалося втекти з країни.


Місія Північної Кореї в ООН не відповіла на запит CNN, але твердження у звіті відповідають планам, про які нещодавно розповідав Кім Чен Ин. Зокрема, місяць тому він говорив про роботу над новою сучасною ядерною зброєю і боєголовками, здатними проникати в системи протиракетної оборони.


На думку експертів, руйнівні шторми, санкції та наслідки пандемії коронавірусу наклали свій відбиток на економіку Північної Кореї. Через це фахівці побоюються, що країна продовжить махінації з допомогою хакерів.


Джерело статті: “https://cometa.news/ekonomika/хакери-кндр-вкрали-понад-300-млн-на-фінан/”

Автор:
Предыдущий материал

У справі щодо сепаратизму суд допитає Штепу

Следующий материал

Свыше 200 человек привлечены к ответственности в рамках ОПМ «Мигрант» в ВКО

Коментарии (0)