Я принципово завжди буду виступати в підтримку людини, яку свавільно кидають за ґрати, - Кулеба про арешт Навального (Відео)

Я принципово завжди буду виступати в підтримку людини, яку свавільно кидають за ґрати, - Кулеба про арешт Навального (Відео)
последние новости в Украине останні новини в Україні


Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба підтримує російського опозиційного політика Олексія Навального. Що стосується, його політичних поглядів на відносини з Україною, розберуться, коли російський опозиціонер вийде з в’язниці, підкреслив Кулеба.

Об этом сообщает RuGate

Людину, яку довільно кидають за ґрати, завжди необхідно підтримувати. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв’ю "Радіо Свобода" напередодні.

"Я принципово завжди буду виступати в підтримку людини, якого довільно кидають за ґрати через абсолютно очевидний політичний кейс. Коли він вийде з-за ґрат, очевидно, ми будемо з ним розбиратися, з його поглядами на Крим і на відносини з Україною. Це інший питання. Але права людини повинні поважатися. Тому справа Навального в цьому плані очевидно ", — заявив Кулеба.

Раніше Кулеба розповів про своє ставлення до персони російського опозиціонера Олексія Навального і підкреслив, що їм не варто зачаровуватися, але Україна підтримує його звільнення. Також ASPI news повідомляло, що Кулеба прокоментував вирок Навальному і зазначив, що Росія в черговий раз підтвердила аксіому, що вона не поважає права і свободи людини.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/ya-principovo-zavzhdi-budu-vistupati-v-pidtrimku-lyudini-yaku-svavilno-kidayut-za”

Автор:
Предыдущий материал

в программе Соловьева объяснили пытки в ОВД

Следующий материал

В AstraZeneca признали неэффективность своей вакцины от штамма коронавируса, обнаруженного в ЮАР

Коментарии (0)